Novoluní v Beranu: Buď věrná sama sobě!

V následujících čtrnácti dnech se zaměř hlavně na sebe sama a buď věrná svým vnitřním hodnotám. Posiluj své sebevědomí a neboj se před druhými vyjádřit své názory. Doporučuji se vyhýbat neupřímným a manipulativním lidem. Buď k sobě i k druhým upřímná, přestože to může občas i trochu zabolet. Vyhýbej se milosrdným lžím, ale zároveň i přílišné bezohlednosti vůči citům druhých. Nauč se svou pravdu vyjadřovat jasně a citlivě, protože na to máš přirozené právo. Čím upřímnější budeš, tím většího prostoru se ti nakonec dostane.

novoluni-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Přesné novoluní nastane v pondělí 12. dubna ve 4:30. Pokud se ti budou zdát sny o otci nebo důležitých mužích tvého života, určitě si je zapiš a snaž se je v okruhu tvých dobrých přátel vyložit. Vzhledem k dynamickému postavení planet se u některých lidí mohou objevit noční můry, což může být skvělou příležitostí se jim ve snu postavit a změnit jejich průběh. Pokud ti to nevyjde ve snu, můžeš to učinit později tak, že si sen znovu připomeneš během dne a vytvoříš si ve své představivosti jiný scénář, který bude mít šťastné vyústění.

Vrať si svou sílu zpět

Doporučuji si zrekapitulovat všechny životní události, ve kterých ses musela někomu podřídit – vyšším autoritám, rodičům nebo tvým partnerům. Uvědom si, že si jedinečnou bytostí, která může vytvořit nový lidský příběh, který bude pro tvé předky zcela něčím novým a osvobozujícím. Odpusť všem mužům, kteří ti kdy ublížili, a hlavně sama sobě, že jsi si nedovolila žít své sny a přání. Nastav všem tvým nynějším autoritám zdravé hranice a buď ochotna odpustit jejich pochybení, které vycházelo z jejich čiré nevědomosti. Pamatuj, že nikomu nemusíš již nic vysvětlovat. Hledej lidi, kteří tě respektují se vším všudy.

Skoč s odvahou do neznáma

Beran vládne odvaze, což vůbec neznamená to, že necítíš strach. Je to spíš o tom udělat odvážný krok tam, kde necítíš žádnou jistotu, ale v srdci víš, že tě tam duše vede. Snaž se ke svému okolí chovat citlivě a rozhodně zároveň. Pokud ti na něčem opravdu záleží, dej do toho všechno, přestože je doba nejistá. Lidé na smrtelné loži většinou litují toho, co neudělali než toho, co udělali, protože ze všech chyb člověk může získat cenné poznání nebo poučení. Když se však o nic nepokusíš, moc se toho nenaučíš a nezažiješ. A život se má především žít. Odvaž se tedy být tou nejlepší verzí sebe sama a jdi vstříc svým nejtajnějším snům.

Přijmi sebe sama bezpodmínečně

Každý člověk v sobě nosí světlo a stín. Uvědom si své silné stránky, svou krásu, schopnosti i dary, kterými přirozeně oplýváš. Zároveň si i uvědom své stíny a všechno, co se ještě musíš naučit a věz, že je to tak v největším pořádku. Existuje božské načasování, které je často jiné než si lidská mysl vysnívá. Proto buď trpělivá a věř, že vše dobře dopadne. Důležité je učinit první krok a pak vytrvat. Jdi za svou největší radostí a rozhodně se nevzdávej. Pracuj na naprostém přijetí celé tvé vnitřní bytosti a uvidíš, že vše půjde mnohem snadněji. Udělej pro sebe něco, co ti přinese radost, nezávisle na tom, co si o tom myslí tvé nejbližší okolí.

12.4.2021 2:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist