Mayský horoskop na následující dny: Nastává vhodný čas na změny

Vánoční svátky se neúprosně blíží a s nimi i zběsilé nakupování dárků. Život tedy bude ve „velkém pohybu“ a ty se na něj můžeš předběžně připravit. Vše se snaž dělat s určitým předstihem a buď otevřená zcela netradičním cestám. Zřejmě potkáš zcela nové lidi, a co se týká dárků, zkus své blízké překvapit něčím, na co nejsou zvyklí. Buď vynalézavá ve všech směrech, a pokud dlouhodobě zamýšlíš učinit nějakou dobrou pozitivní změnu, nastal ten vhodný okamžik. Následuj pohyby ducha, které nejsou na první pohled viditelné, ale dají se vycítit. Budeš-li mít dobré vnuknutí, korunuj ho svými činy.

maysky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Caban-1 (Země, Pohyb) od 09.12.2022 do 18.12.2022

Caban patří k východním znamením, která jsou charakteristická svou schopností začít nové věci a druhé tím inspirovat. Pokud se ti v některých oblastech momentálně nedaří, udělej něco, na co nejsi zvyklá. Překonej svou komfortní zónu a vyzkoušej něco nového. Co nevidět tě život podpoří a uvidíš, jak dobře jsi udělala. Sama dobře víš, čeho se změny týkají. Každý den před zrcadlem odříkávej afirmaci: „Jsem ochotna se změnit a otevírám se všemu dobrému“. Udělej si z toho ranní rituál, podobně jako když si čistíš své zuby.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, zamysli se nad tokem svých peněz. Někdy přicházejí snadno a jindy je člověk získává s velkými obtížemi. V jaké situaci se momentálně nacházíš ty? Možná se kolem tebe objevují příležitosti, kterých si z nějakého důvodu nevšímáš. A naopak, pokud se teď v tvém životě daří, využij tohoto okamžiku ještě k větším ziskům. Buď otevřena různým inovacím, a pokud se dlouhodobě trápíš ve svém momentálním zaměstnání, měj odvahu se pohnout jinam. Respektuj i potřeby svého fyzického těla a naslouchej jeho moudrosti. Nauč se pravidelně relaxovat, abys své tělo nezatěžovala příliš.

V rovině mysli přichází skvělá příležitost totálně přenastavit tvůj vnitřní dialog, pokud ti nevyhovuje. Změň svou mysl a postupně změníš celý svůj život. Jen ty vybíráš myšlenky, které ve svém nitru chceš žít, a tak pečlivě sleduj, čemu dáváš svou cennou pozornost. Navštěvuj nová místa, seznamuj se s novými lidmi a ke všemu přistupuj jinak, než jsi zvyklá. To může mít i velmi pozitivní dopad na tvé sny. Rovněž popřemýšlej o tom, jak zdokonalit tvé komunikační dovednosti. Zdokonaluj svou angličtinu nebo se začni učit úplně cizí jazyk.

Co se týká vztahů, můžeš pocítit velké změny v tom, jak se u určitých lidí cítíš. Některé vztahy se budou výrazně zlepšovat a jiné zase upadat. Nepřemýšlej příliš moc nad tím, kdo za co může, ale následuj neviditelný pohyb, který určuje duch. Hraj si s „časovou frekvencí návštěvnosti“ a hledej správnou míru ve všech tvých vztazích. Nebuď smutná, když někdo z tvého života odejde, raději se těš na ty, kteří přicházejí, a všem ostatním dej svobodu, po které sama toužíš. Buď otevřena vztahům ze zahraničí nebo je oživ.

Vyzkoušej také:

V rovině ducha nastává okamžik, kdy se můžeš posunout na zcela novou a odlišnou úroveň svého bytí. Experimentuj s novými technikami meditací, relaxací nebo podobných praxí. Pokud ti již nefunguje to, na co jsi ve svém duchovním životě byla zvyklá, nezoufej si. Je to jen znamení toho, abys do svého života přitáhla nový typ zkušeností, které ti tvou stávající praxi nakonec obohatí a prohloubí. Uč se novým věcem ve všech směrech, ale nesnaž se za každou cenu stihnout vše naráz. Buď k sobě v každém ohledu laskavá a svou životní cestu si užívej, jak nejlépe dovedeš.

text: astrolog Robert Policar, zdroj: maya calendar, foto-zdroj: shutterstock

9.12.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist