Lunární kalendář od 29. prosince 2021 do 4. ledna 2022: Buď odvážná, magická síla Novoluní ti pomůže kráčet nově

Štíři se naladí na duši. Střelci zajiskří ve společnosti, jsou střelení a neodolatelní. Kozoroh s Vodnářem dodají odvahu na nové, lepší začátky. Jak pečovat o tělo i duši, ti právě nyní prozradí náš lunární kalendář.

lunarni-kalendar-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

29. – 30. 12. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody, jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Nalaď se na dobrou náladu a optimismus, energie Štíra ti pomohou vychutnat si zábavu s rodinou i přáteli. Štěstí ti přeje také při navazování nových známostí a randění. Dbej na citovou rovnováhu, poslouchej hudbu, kterou máš ráda a ponoř se do magických tónů života. Vnímej krásu pokojových rostlin, s láskou a něhou je zavlažuj a pečuj o ně. Poděkuj, že s tebou sdílí prostor a čistí vzduch.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Stres, neshody, napětí, to vše lítá kvůli starým křivdám ve vzduchu. Nepodlehni pokušení a než cokoliv začneš řešit, počítej do dvaceti, dýchej studený vzduch a uvědom si, že minulost je pryč, nejde změnit. Co však můžeš změnit, je tvůj postoj k celé situaci, sobě i všem zúčastněným.

Co ještě můžeš?

– uklízet, prát prádlo, zalévat rostliny
– nezapomínat na dostatečný pitný režim, což platí pro každý den
– pečovat o sebe, jemně masírovat pokožku, používat kvalitní krémy a oleje

31. 12. – 1. 1. – Střelec


Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Radost, zábava, optimismus, to jsou emoce, kterými se obal od hlavy až po paty. Vypnout jakékoliv zprávy, které nerezonují se srdcem, je nutnost. Akčnost, rychlost, zábavu a také trošku střelené energie přináší znamení Střelce právě na Silvestra. Kdy jindy vše přijmout a dělat bláznivé věci než právě v tento den? Od rána až do večera tě budou provázet velmi usměvavé a humorné energie.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Stres, dovol si nic neřešit. Jen užívej poslední den v roce s radostí i láskou, stejně jako první den v roce novém. Cítíš tu jemnost a naději, která visí v novoročním ovzduší? Je tady jen pro tebe, stačí se jemně natáhnout a vzít ji do rukou.

Co ještě můžeš?

– plavat, koupat se, dovádět a bavit se
– s velkou láskou a něhou pečovat o tělo i duši
– dopřát tělu odpočinek, rozjímat nad životem, být vděčná za dary, které život dává

2. – 3. 1. – Kozoroh


Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku.
Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Vykroč s Novem nově. Takové by měly být následující dny. Nechej minulost za sebou bez výčitek a kritiky. Kráčej vstříc novým začátkům, však kdy jindy se pustit do nových začátků než na první Novoluní v roce novém? Novoluní nám připomíná, jak důležitá je rodina a přátelé. Udělat radost tam, kde chybí, je velmi důležité a harmonizující pro tělo i duši. Víš, že upřímné objetí dokáže uvolnit bloky v těle? Buď svým blízkým nablízku a řekni, jak jsi vděčná, že spolu můžete být i v roce novém. Přátelství je velmi důležité, proto je dobré o ně pečovat a s láskou se starat.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Samota, uzavřenost a strach z budoucnosti, to není k ničemu. Nezapomínej, ty jsi tvůrcem svého života, začni tvořit radost, lásku, harmonii a zažiješ zázraky.

Co ještě můžeš?

– rozjímat, odpočívat, relaxovat, sportovat, plavat
– barvit vlasy, aplikovat pleťové masky, výživné kúry

4. 1. – Vodnář


Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Láskyplné energie přímo vybízí k navazování nových přátelství i randění. Zhluboka dýchej, nasávej svěží a čerstvý vzduch.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Přísnost na sebe i ostatní. Zkus trošku povolit, poodstoupit a víc důvěřovat své rodině i sobě. Pokud na tebe přijde pokušení, ráda bys ostatní tlačila tam, kde nechtějí být. Otevři okno a několikrát se zhluboka nadechni, vydechni, usměj a můžeš pokračovat v komunikaci, která již bude láskyplná a soucitná.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, buchty a kouzlit v kuchyni
– pečovat o tělo i duši

foto-zdroj: shutterstock.com

29.12.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist