Kozorozi, pozor na hádky. Blížence a Raky překvapí nový vztah. Koho čeká láska a kdo si ještě musí počkat?

Jak na tom budou ostatní znamení se vztahy podle tarotových karet? To prozradí naše nové horoskopy lásky od 30. srpna do 5. září 2022.

horoskopy-lasky-5-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Štěstí přeje vztahům, které stojí na začátku a teprve se pomaličku oťukávají. V partnerských vztazích nastávají nové začátky. Pokud prožíváš krizi, tak se s partnerem dohodnete na rozchodu a bude to v naprostém klidu i přátelství. Ostatní prožijí dny na pohodu a radost.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Partnerské vztahy, které zatím nejsou v manželství, završí svou lásku sňatkem. Lásku, harmonii a také nové možnosti dostávají všechny, které touží svůj život obohatit novým partnerem.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V lásce přichází nádherné a radostné změny, což platí také pro nezadanou, osamělou i smutnou. Mnoho krásné energie, harmonie, štěstí, radosti i vášně je tady pro všechny. Usměj se a nedovol ostatním, aby ti dávali nevyžádané rady.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nové lásky a začínající vztahy začnou velmi rychle plánovat společnou budoucnost a také svatbu. Nenechej si do ničeho mluvit a důvěřuj svému vnitřnímu vedení. Ostatní páry mohou obdržet velmi krásnou zprávu ohledně příchodu nového života na svět.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud se cítíš v partnerství ohrožena, zastav se na chvíli a uklidni své rozbouřené nitro. Nic zásadního se neděje, jen zprávy kolem tebe mohou vyvolávat pochybnosti. Ať tě již trápí cokoliv, promluv s partnerem o svých pocitech a tíha, kterou nosíš, z tebe spadne. Ostatní páry prožijí dny bez větších změn.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy nabírají druhý dech a změny, které přichází, se střídají jako na běžícím pásu. To, že budeš šťastná a nadšená, je jisté. Pokud potřebuješ s partnerem cokoliv vykomunikovat, jdi do toho, pochopí tě a společně se domluvíte na řešení.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud máš strach se ve vztahu projevit a neustále se blokuješ obavami, tak věř, že je to zcela zbytečné. Neboj se partnerovi sdělit plány i obavy z toho, co tě právě trápí. Pochopí tě a navíc se mu uleví, protože netuší, co se s tebou děje. Ostatní páry fičí na pohodu a radost.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nádherné a láskyplné energie jsou tady pro všechny nezadané, zadané i smutné z nečekaného rozchodu. Pokud toužíš po novém partnerovi, tak věř, že velmi brzy nalezneš lásku svého života. Zadané pocítí v srdci vděk za to, jakého partnera mají.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud jsi právě nyní prošla bolestným rozchodem, tak věř, že i tobě se blýská na lepší časy. Smiř se s tím, co se stalo a otevři své srdíčko lásce nové, je již velmi blízko. Smutkem se zbytečně blokuješ. Ostatní páry prožijí neutrální dny, nic zásadního se dít nebude.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Všechny osamělé, které si léčí srdíčko po náročném rozchodu, pochopí, že se vztah zachránit nedal. Díky tomuto pozitivnímu postoji se velmi rychle seznámí s osudovým mužem. Zadané páry, pozor na zbytečné hádky, někdy je lepší mlčet a nesnažit se mít za každou cenu pravdu. Potom bude vše v nejlepším pořádku a klidu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud jsi právě nyní na začátku vztahu a máš pochybnosti, tak věř, že tvá intuice se nemýlí. Raději nespěchej a buď obezřetná, muž opravdu není takový, jak se prezentuje. Zadané páry překvapí nečekaná zpráva, která je ohromí a nadchne.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy, které jsou dlouhodobě v krizi, vše ukončí a rozejdou se. To, že se ti uleví i přesto, že srdce pláče, je jisté. Dopřej si odpočinek a věnuj se jen a jen sobě, pak si k tobě nová láska může najít cestu. Ostatní páry prožijí dny v poklidném rytmu bez velkých změn či výkyvů.

text: Sára Částečková, tarotové karty, foto-zdroj: shutterstock.com

30.8.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist