Kdo se zamiluje a kdo bude řešit problémy? Prozradí horoskop lásky na tento týden

Berani, zapomeňte na strach. Blíženci vyřeší krizi. Raci se bláznivě zamilují. Jaké energie mohou v oblasti lásky od 5. do 12. října 2021 očekávat ostatní znamení, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-3-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Pocit, že se něco děje, v tobě může vyvolat zbytečný strach z budoucnosti. Přitom stačí tak málo – nebát se prosadit a s láskou sdělit partnerovi své pocity, umí naslouchat a pochopí tě. Nezadaná, když se přestaneš bát samoty, přijde láska. Vyměň strach za pochopení a důvěru. Život je nádherný, stačí jen věřit, že nezůstaneš sama.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nádherné a poklidné dny mohou očekávat zadané páry i nezadané, které lásku teprve hledají. Štěstí stojí pevně při tobě a hned tak tě neopustí. Pokud potřebuješ partnerovi něco sdělit, rozhodně neotálej, protože je připravený splnit ti každičké přání. Nezadaná, neodmítej pozvání do společnosti, můžeš se seznámit s prima klukem.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pokud jste s partnerem prožívali neshody a drobnou krizi, tak nyní přichází uvolnění a dořešení všeho, co tě trápilo i svazovalo. Stačí, když zapomeneš na strach, postavíš se problémům upřímně a s láskou. Partner ti bude naslouchat a společně ukončíte minulost. Nezadaná, muž, který by tě mohl zaujmout, je spíš „lidový“ vypravěč, vydrž a nesnaž se být za každou cenu zadaná.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Čerstvě zamilované se mohou těšit na nádherné energie, které vzájemně rozzáří společný život. Plány na budoucnost se velmi rychle stanou realitou a nic nebrání ve štěstí. Láska čeká také na zadané páry, které prožijí kouzelné chvíle ve dvou.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud se trápíš a máš pocit, že se točíš v začarovaném kruhu, je nejvyšší čas s partnerem promluvit. Vyčkej na klidnou příležitost, připrav láskyplnou atmosféru a neboj se otevřeně hovořit o svých pocitech. Partner ti vyjde vstříc a společně vyřešíte tvé trápení. Nezadaná, ještě chvíli buď trpělivá, ten pravý přijde později.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy, které na chvíli stagnují a nechtějí se pohnout z místa, váznou jen kvůli špatné komunikaci. Je potřeba se na vše podívat z jiného úhlu a společně najít řešení. Výsledek bude skvělý, a navíc se uleví nejen tobě, ale také tvé lásce. Nezadaná, tvá spřízněná duše je zatím na cestách, buď trpělivá a s láskou vyčkávej.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Úžasné dny jsou tady pro zadanou i nezadanou. Jako žena vzbuzuješ u mužů zvýšenou pozornost, jsi pro ně díky svému smyslu pro humor jako magnet. Pokud lásku hledáš, nechej pracovat srdce, které tě s naprostou přesností zavede k tomu pravému.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Partnerské vztahy pocítí nádherné a láskyplné vibrace, které je přímo zahltí a uchvátí. Dovol partnerovi, aby o tebe pečoval a projevil svou lásku k tobě. Je ochotný snést ti modré z nebe. Nezadaná, víš, že se kolem tebe točí muž tvého srdce? Usmívej se, ať ho kvůli špatné náladě nemineš.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partner je skvělý ochránce a také umí naslouchat, stačí, když mu jen umožníš procítit jeho mužskou sílu a energii. Je připravený ti pomoct a společně hledat řešení k jakékoliv situaci. Nezadaná, pokud po lásce opravdu toužíš, máš u sebe staršího a moudrého muže, který je do tebe platonicky zamilovaný.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dávno vyhořelý vztah s noblesou opustíš a velmi rychle potkáš dávnou lásku, se kterou velmi rychle začnete tvořit pár. Harmonický vztah čeká také na nezadanou, která se trápila a bála se, že již navždy zůstane sama. S úsměvem vykroč vstříc novým a krásným začátkům.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Problém, který u vás krouží již delší dobu, se vyhrotí, vyostří a vybouchne na plno. Což vůbec není špatně, naopak, nakonec si se svou láskou všechno vyjasníte a vysvětlíte. To, že zbytek týdne prožijete v líbánkách, je jisté. Nezadaná, měj trpělivost, zatím se kolem tebe spřízněná duše netočí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Rytíř na bílém koni se blíží k nezadané, měj oči i srdce otevřené lásce a spolehni se, že budeš nadšená a šťastná, stejně jako zadaná. Láska, radost, škádlení a krásné chvíle s láskou jsou tady pro všechny.

foto-zdroj: shutterstock.com

5.10.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist