Kdo bude slavit, kdo by neměl nic odkládat a na koho se usměje štěstí? Týdenní horoskopy podle tarotu

Blíženci, nic neodkládejte. Býci oslavují. Raci jsou nadšení. Jaký bude nový týden od 6. do 12. prosince 2021 pro ostatní znamení, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-tydenni-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Dynamický a úspěšný týden ti dodá odvahu a chuť pustit se do dalších činů. Využij nadčasové dny a pusť se do řešení všeho, co ti v minulosti nešlo. Vytáhnout můžeš také kostlivce ze skříně a náležitě je „vyprášit“. Výsledek stojí za to – harmonie, štěstí a radost.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Oslavuj období hojnosti a růstu. Nečekané štěstí náležitě obohatí tvůj život. Dařit se ti bude ve vztazích, v práci i v osobním rozvoji. Nezapomínej se o své štěstí podělit s ostatními, radost se ještě znásobí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Očekávej nové příležitosti a také nabídky nejen v pracovním, ale také v osobním životě. Skvělé komunikační schopnosti, které máš, ti pomohou zařídit, vyřídit a zrealizovat vše, co je potřeba k úspěchu i hojnosti. Nic neodkládej a konej, budeš nadšená a šťastná.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nový týden přináší nové šance, možnosti i začátky nejen v pracovním životě, ale také v osobním. Buď pečlivá, poctivá a věř, že všechno dopadne na výbornou a přinese ti dlouhodobý úspěch.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nemusíš si dělat přehnané starosti, máš před sebou skvělé období a také nové příležitosti v oblasti práce a vztahů. Nezapomínej na sebe. Udělej si radost, na chvíli hoď starosti za hlavu a dej průchod radosti, která čeká na tvé činy.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nový týden se nese v duchu štěstí, radosti a hojnosti. Nastává období, kdy se zhmotňují tvé sny a přání. V pracovní oblasti i v osobním životě přichází zlom a nečekané štěstí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Úspěch, vítězství, radost i harmonie je tady pro všechny Váhy. Hvězdy jsou ti nakloněny, proto využij vše ve svůj prospěch, to, že na tebe čeká štěstí a radost, je víc než jisté.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud tě trápil pracovní či osobní neúspěch, můžeš v klidu vydechnout, protože do tvého života přichází klid a mír. Napětí v práci odchází, stejně jako nevyjasněné spory s kolegy či rodinou. Usměj se na život a raduj se, štěstí přichází.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Štěstí, radost, harmonie, k tomu mnoho osobních a pracovních úspěchů. To vše je tady jen a jen pro tebe.  Sáhni po štěstí a nedovol ostatním, aby ti mluvili do života. Máš před sebou slibnou cestu, která je lemovaná radostí i tvůrčím nadšením.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Začátek týdne bude zejména v pracovní oblasti mírně napjatý. Stačí, když budeš nad věcí, nezapojíš se do intrik, kterými se zabývají kolegové, a bude vše v nejlepším pořádku. Konec týdne již proběhne v radostnému duchu a plánováním volna.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pocítíš radost ze života a také touhu po změně, na kterou jsi již připravená. Máš velmi dobré období plné skvělých nápadů, ať již v pracovní oblasti či v osobním životě. Starosti hoď za hlavu, uvolni se a udělej si radost, štěstí tě hned tak neopustí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V práci to nepůjde zcela podle tvých představ, což vůbec neznamená, že se děje něco špatného. Naopak, nadechni se a neřeš žádné zásadní věci, což se týká také osobního života. Tyto dny nepřejí důležitým rozhodnutím, užívej přítomnou chvíli a raduj se z maličkostí.

foto-zdroj: shutterstock.com

6.12.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist