Kdo bude mít štěstí v lásce a kdo si na ni ještě bude muset počkat? To prozradí nové horoskopy lásky

Berani potkají spřízněnou duši a zamilují se. Býci, nebuďte smutní a nelitujte se. Blíženci září štěstím. Jaké energie v oblasti lásky čekají v týdnu od 1. do 7. března 2022 na ostatní znamení, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-4-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V partnerských vztazích přichází období klidu, míru a harmonie. Radostné pocity a láskyplné energie se tě hned tak nepustí, což platí také pro všechny, které touží po lásce nové. Seznamuj se a neboj se pustit do nových aktivit, které k tobě mohou přivést spřízněnou duši.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jestli tě trápí samota a neustále řešíš to, že ostatní lásku mají a ty ne, tak věř, že tudy cesta nevede. Až se přestaneš litovat, usměješ se na život, tak můžeš někoho potkat. V tuto chvíli bys k sobě přitáhla stejně naladěného muže, což by se ti rozhodně nelíbilo. Zadané páry prožijí harmonické a radostné chvíle ve dvou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Štěstí přeje zadaným i nezadaným. Jestli potřebuješ s mužem cokoliv projednat, jdi do toho, s láskou ti bude naslouchat a tvé plány podpoří. Skvělý čas je také pro navazování nových vztahů, neboj se odmítnutí a jdi do toho, máš velkou šanci potkat svou spřízněnou duši.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zklamal tě partner a máš pocit, že se k tobě štěstí obrátilo zády? Vydrž! Nenechej se pohltit strachem a výčitkami. Buď k sobě upřímná, ujasni si, co přesně od života chceš, a pak se již můžeš těšit na nové a radostné zážitky. Smutek a strach ti totiž nic dobrého nepřinese. Zadané páry se mohou těšit na příjemné chvíle v kruhu svých nejbližších.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Přichází štěstí, radost, harmonie a velká láska, a to nejen pro zadané páry, ale také pro všechna osamělá srdce. Vztahy obohatí láska. Sny se stávají realitou, proto je dobré využít tyto příznivé energie ve svůj prospěch.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Láska provází zadané páry a také všechny, které touží po novém partnerovi. Štěstí, radost, harmonie a nádherné pocity tě hned tak neopustí. Využij vše ve svůj prospěch, navazuj nová přátelství a s láskou vykroč vstříc štěstí, které máš na dosah.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Přichází nádherné a láskyplné energie, po kterých touží každé srdce. Využij harmonické a šťastné dny zcela ve svůj prospěch. Urovnávej spory, navazuj nová přátelství a věř, že pokud toužíš po svém princi, tak je již na cestě k tobě. Otevři své srdce, zapomeň na minulost a věř, že tvé dobré pocity se znásobí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Partnerské vztahy se mohou těšit na láskyplné a šťastné dny. Páry, které spolu zatím jen žijí, začnou plánovat svatbu a společnou budoucnost. Štěstí stojí také u nezadané, která má velkou příležitost poznat skvělého muže do nepohody.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Ve vztazích zavládne prázdno a ticho. Pocit, že jsi na všechno sama, v tobě může vyvolávat pochybnosti, jestli je tvůj partner tím pravým. Než uděláš jakékoliv unáhlené rozhodnutí, dej si čas na rozmyšlenou, a hlavně uklidni rozbouřené nitro. Nakonec zjistíš, že to byla jen chvilková nespokojenost.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Partnerské vztahy prožijí nádherné a láskyplné chvíle ve dvou. S naprostou jistotou víš, co od své lásky můžeš čekat, a podle toho se také chováš. Štěstí, radost a vášeň vaši lásku skvěle okoření.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V partnerských vztazích vše půjde na pohodu a v harmonii. Pokud jsi sama, trápí tě smutek a pocity viny, tak věř, že i na tebe se usměje štěstí. Bolestivý rozchod s partnerem vyléčí čas a teprve pak může přijít láska nová.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ve vztazích vládne láska, spokojenost a harmonie. Jestli s partnerem toužíte po miminku, může vás překvapit zpráva ohledně těhotenství. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která má velkou šanci potkat svou spřízněnou duši.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

1.3.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist