Jaká znamení naleznou lásku a kdo si ještě musí počkat? Horoskopy lásky na nový týden

Raky a Štíry zasáhne láskyplný šíp. Lvi se chystají na první rande. Jak na tom bude tvé znamení s láskou od 15. do 21. března 2022, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Ve vztazích zavládne harmonie a klid s touhou vyladit vše, co v minulosti nešlo. S partnerem dořešíte minulostní nejasnosti a ty si uvědomíš, jak jsi šťastná, že jste spolu. Štěstí se usmívá na zadanou i nezadanou, využij svou vnitřní sílu k naplnění šťastné a opětované lásky.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vztahy, které stojí na začátku, mají velký předpoklad k dlouhodobé lásce. Nádherné energie jsou tady pro zadanou i nezadanou, využij skvělé dny, nechej se zcela pohltit láskou a štěstím, které k tobě přichází.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V oblasti lásky přichází nové příležitosti. Jestli jsi zadaná, ukaž partnerovi, že o něj opravdu stojíš a neboj se projevit své city, které ti s láskou opětuje. Láska přeje také nezadané, která se chystá na první rande, s velkou pravděpodobností přeskočí jiskra s pocitem, že se znáte od nepaměti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nezadaná může konečně potkat lásku svého života. Štěstí lásce přeje. Je tady pro všechna osamělá srdce. Harmonické a láskyplné dny jsou tady také pro zadanou, která pocítí ve svém srdci klid i štěstí s přílivem nádherné a láskyplné energie.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Chystáš se na první rande? Dobře pozoruj chování muže, za jeho slovy se může skrývat neupřímnost a faleš, čím víc mluví, tím méně plní své sliby. Pozor na to. Zadané páry prožijí dny v pohodě a radosti.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud s partnerem procházíte krizí a hádky jsou na denním pořádku, je nejvyšší čas poodstoupit stranou a zastavit se. Hádky nikdy nic dobrého nepřinesly. Nabídni své lásce ruku k usmíření a minulost nechej za sebou. Ostatní prožijí všední dny bez velkých výkyvů či starostí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Spokojenost zavládne nejen ve vztazích, ale také při navazování nových přátelství. Krásná zpráva ohledně těhotenství potěší všechny páry, které s miminkem již nepočítaly. Pocítíš velký příval lásky, radosti a spokojenosti.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Partnerské vztahy zasáhne šíp lásky, radosti a vděčnosti z toho, že jste spolu. Najednou se vše rozjasní a rozsvítí, tvé srdce se naplní velkou vděčností a citem. Štěstí se usmívá také na nezadanou, neodmítej pozvání na oslavu či výlet, mohla bys potkat svou spřízněnou duši.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jestli jsi sama, nadechni se, otevři oči a nebraň se pozvání na rande či do společnosti. Máš totiž velkou šanci potkat svou spřízněnou duši. Štěstí přeje také všem zadaným párům, které prožijí radostné a láskyplné dny.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Partnerské vztahy zcela podlehnou přicházejícímu jaru, jako by se probudily ze zimního spánku a budou chtít dohnat ztracený čas. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může potkat muže svých snů při sportovní aktivitě či výletu s přáteli.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Partner tě potěší, rozzáří a nadchne novinkou, kterou jsi nečekala. Štěstí a úspěch stojí také při nezadané, která by v pracovní oblasti mohla potkat novou lásku. Máš před sebou skvělé dny naplněné štěstím, radostí i vášní.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud máš za sebou nepříjemný rozchod a stále se nemůžeš vyrovnat se smutkem, tak věř, že také na tebe čeká světýlko na konci tunelu. Láska k tobě přijde, až zcela vyléčíš svá zranění. Zadané páry prožijí obyčejné dny bez velkých výkyvů a stresu.

foto-zdroj: shutterstock.com

15.3.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist