Horoskopy podle tarotu od 2. do 8. ledna 2023: Dokonči, co jde snadno a zbytek odlož

Úplněk ti pomůže dokončit veškeré záležitosti, o kterých víš, že jsou kompletní, vše do sebe zapadne jako skládanka. Dovol si odpočívat a nesnaž se nic uspěchat. Berani se zamilují, Býci září štěstím a Blíženci mohou očekávat překvapení. Jak je na tom tvé znamení, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy.

horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Start do nového roku se ti povedl, můžeš se těšit na skvělé pracovní podmínky, nová přátelství a vidět je také zlepšení v lásce. Jestli jsi sama, rozhodně to není na dlouho, máš velkou šanci potkat svou spřízněnou duši. Co je důležité? Nečekat, že ti vše spadne samo do klína a něco pro to udělat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vztahy, láska a radost ze života nabraly správný směr, štěstí máš na své straně a rozhodně využij příznivé dny ve svůj prospěch. Dařit se ti bude ve vztazích obecně, v lásce a také při uzavírání nových smluv nebo důležitých transakcí. Co je důležité? Udělat vše potřebné a nebát se změn.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V práci na tebe čeká překvapení, to, že se ti bude líbit, je jisté. Pokud práci nemáš, máš velkou šanci najít brigádu nebo nové místo. Zkrátka a dobře stálý výdělek již na tebe čeká. Co je důležité? Nepodléhat strachu, nepodceňovat se a otevřít se změnám.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V partnerském vztahu může dojít k vyostření situace, pokud jste společně nedořešili nedávný konflikt, nečekaně vyplave na povrch a přinutí tě postavit se k problémům čelem. Co je důležité? V práci i v lásce jednat vždy na rovinu, vyřešit, co je potřeba a na nic nečekat.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pocit, že atmosféra na pracovišti i doma houstne, v tobě probudí mnoho pochybností a také nechuť něco změnit. Pokud žiješ v manželském trojúhelníku, okolnosti tě přinutí změnit svůj stav a podívat se pravdě do očí. Co je důležité? Být upřímná k sobě, nebojovat a neubližovat těm, kteří tě milují.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Všechno, co jsi v minulosti vložila do vztahů, ať již doma či venku, se ti vrací zpět, což znamená otevřít se změnám a nebát se posunout dál. Co neslouží, propusť ze svého života bez výčitek a obav, rozhodně se ti uleví. Co je důležité? Připravit se na změny, které v tobě mohou vyvolat strach, pamatovat na to, že si polepšíš.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vše se zdržuje a věci nejdou zcela podle tvých představ, což vůbec není špatně. Ber to jako znamení na chvíli nic neřešit, oddychnout si a pustit otěže. Soustřeď se na přítomný okamžik a nedovol, aby tě ovládl strach či nejistota. Co je důležité? Naladit se na vnitřní klid a harmonii.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dynamický týden je tady jen pro tebe. Všechno, do čeho se pustíš, zvládneš na výbornou, vztahy, práce, finance – to vše je ve tvé moci a to, že se ti bude dařit, je jisté. Co je důležité? Podělit se o svou radost s ostatními, nebát se sdílet svůj úspěch a štěstí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dařit se ti bude nejen v zaměstnání, ale také v osobním životě. Síla a dostatek energie ti rozhodně nechybí. Zvládneš zrealizovat své plány, a dokonce si můžeš splnit svůj sen. Co je důležité? Nepochybovat o sobě a nebát se požádat o spolupráci či pomoc.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Neboj se vyjádřit svůj nesouhlas, pokud tě v práci nebo doma nutí, abys udělala něco, s čím vnitřně nesouhlasíš a víš, že výsledek nebude uspokojující, řekni NE. Jen tak si ušetříš nepříjemnosti, které by tě v budoucnu vůbec nepotěšily. Co je důležité? Nebát se říct pravdu a nedovolit ostatním, aby tě využívali.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Když nebudeš od nového týdne nic očekávat, ušetříš si mnoho nepříjemných pocitů. Vlastně se neděje vůbec nic špatného, ale kvůli této nečinnosti se v tobě probudí pochybnosti o sobě i ostatních. Co je důležité? Naladit se na vnitřní klid, být v harmonii a užívat si poklidu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pro tebe platí známé rčení: „Trpělivost růže přináší“. Pamatuj, nic nejde hned, proto se nesnaž cokoliv urychlit jen proto, že jsi netrpělivá. Dopřej si čas a dovol věcem, ať se o sebe na chvíli postarají samy. Co je důležité? Nespěchat a nejednat zbrkle.

text: autorský článek Sára Částečková, tarotové karty, foto: shutterstock

2.1.2023 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist