Horoskopy podle tarotu od 19. do 25. prosince 2022: Přichází harmonie, klid i dobré zprávy

Na Berana čeká skvělá zpráva, Býk si užije harmonické chvíle a Ryba pochopí, že je na čase odpočívat. Zajímá tě, jak jsi na tom ty? Tak to ti prozradí naše nové horoskopy.

horoskop-2-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Blíží se k tobě zpráva od partnera nebo muže, který je tvému srdci blízký a doslova tě nadchne. Rozhodně to není jediná radost, kterou můžeš očekávat, nejen on, ale také tví blízcí ukáží, jak moc jim na tobě záleží. Očekávej romantické dny, radost, lásku a vzájemné sdílení s těmi, které miluješ.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Poklidné a mírné dny čekají nejen na tebe, ale také na tvé blízké a přátele. Pokud máš pocit, že bys měla navštívit dávnou kamarádku, udělej to. Spor, který jste spolu před lety měly, je již dávno zapomenutý a její radost z návštěvy bude opravdu upřímná. Užívej si pohodu, klid a nezapomeň vše sdílet také s ostatními.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Zaměř se především na sebe, nevšímej si, jak to kolem tebe běsní a lidé v neustálém spěchu a shonu vyvolávají konflikty. Tebe se to netýká, buď nad věcí, pokud přemýšlíš, že se zapojíš do pracovního sporu, raději na to zapomeň, nebylo by to k ničemu a zbytečně by sis zkazila jinak pohodové a klidné dny.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Velmi příznivá změna v tobě probudí mnoho příjemných pocitů i radosti. Pokud musíš řešit pracovní záležitosti, nenechej se strhnout názory jiných, sama nejlépe víš, co udělat. Dopřej si dostatek času na rozmyšlenou a vše nechej na později, spěch a rychlé rozhodnutí by ti nepřineslo žádný užitek.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Uvědomíš si, jak moc tě zmáhá neustálý pracovní stres a povinnosti doma, pocit, že ztrácíš pevnou půdu pod nohama, v tobě vyvolá mnoho rozporuplných pocitů a chuť něco změnit. S rozhodnutím ještě vydrž, dopřej si čas, klid a hlavně odpočinek, nic ti neuteče a s čistou hlavou pochopíš co dál.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

S naprostým přehledem zvládneš veškeré pracovní resty, a ještě ti zůstane dostatek energie na rodinu i přátele. Očekávat můžeš úspěch v obchodě i v práci, pokud se rozhoduješ, jestli přijmout nabídku na nové místo nebo vyšší pozici, rozhodně neváhej a jdi do toho, jsi připravená vést vlastní firmu nebo oddělení.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Začni se těšit, blíží se k tobě totiž skvělá zpráva. Navíc jako bonus zažiješ naprosto neočekávané setkání, které v tobě probudí dávno zapomenutou lásku a náklonnost k jistému muži. Také doma tě překvapí a partner ti připraví romantický zážitek, který odstartuje nové možnosti ve vašem vztahu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Skvělé dny nejen v osobním životě, ale také v pracovním, očekávej velmi příznivou zprávu ohledně tvých financí, přijde změna, která ti umožní splnit si své tajné přání. Všechno vychází ve tvůj prospěch, doma pocítíš oporu v partnerovi a také se váš vztah posune dál. Nezadaná nemusí propadat depresi ze smutku, protože může potkat konečně novou lásku.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Máš před sebou dny plné nových příležitostí. Neboj se splnit si své tajné sny a poděl se o ně také se svými blízkými, pomohou ti v jejich realizaci a podpoří tě. Romantická láska čeká na všechny bez ohledu, jestli jsi sama nebo v partnerství. Využij tyto příznivé energie a sdílej svoji radost s těmi, které miluješ.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nenechej se rozhodit pohledem do tvé peněženky, finance nepůjdou přesně podle tvých představ, ale když trošku omezíš výdaje, nic hrozného se nestane a tvůj deficit se opět vyrovná. Nesnaž se nakupovat na splátky, ani si neber úvěr, později bys litovala a chvilkovou radost by vystřídal smutek.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nesnaž se každému zavděčit, ani v práci nemusíš být za hodnou, pokud na tebe kolegové hrnou své povinnosti, neboj se říct rázně ne. Jen tak si ušetříš stres z nahromaděné práce, která ani není tvoje. Pokud dostaneš nabídku, která ti nic neříká, rozhodně se nenechej strhnout k její realizaci a odmítni.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zkus se zaměřit jen na sebe, své zdraví a také radost ze života. Jedeš na plný plyn, a to není dobré, zastav se na chvíli, rozděl úkoly a povinnosti také na ostatní, máš jich kolem sebe dost. Zhluboka se nadechni a udělej tentokrát radost jen sama sobě. Očekávej dobrou zprávu ohledně tvých financí nebo majetku.

text: autorský článek Sára Částečková, tarotové karty, foto: shutterstock

19.12.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist