Horoskopy od 29. března do 4. dubna 2021: Raduj se, štěstí přichází

Berani pocítí radost a volnost. Blíženci, budete úspěšní. Váhy nestíhají a jsou šťastné.
Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí naše nového horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pocit volnosti a svobody v tobě probudí ranní zpráva, která rozezní příjemné pocity celým tvým tělem. A od toho se již odvíjí každičký den, dobrá nálada, humor, lehkost bytí a radost ze života, to vše je pouze ve tvé režii. Poděl se také s ostatními a sdílejte radost společně.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pocit z dobře vykonané práce je zasloužený, na svá bedra sis naložila opravdu hodně a díky pracovitosti vše také zvládneš dokončit. Nemusíš zvládat všechno sama, rozděl úkoly také mezi ostatní a odpočiň si.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Překvapení, úspěch, radost ze života, takové jsou tvé nové dny. Užívej s radostí dary, které ti přichází do cesty a využij vše, jak nejlépe dokážeš. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě a ve hmotných záležitostech.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

S naprostým klidem a také na pohodu se můžeš pustit i do těch nejnáročnějších úkolů či povinností. Dařit se ti bude na každém kroku a štěstí tě hned tak neopustí. Konečně najdeš dávno ztracenou stabilitu a rovnováhu, to, že budeš nadšená, je jisté.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V práci ti chvíli potrvá, než najdeš ten správný rytmus na všechny povinnosti, do kterých se s vervou pustíš, to, že všechno zvládneš na výbornou, je jasné. Dařit se ti bude také v osobním životě a ve vztazích obecně. Raduj se, miluj a sdílej štěstí s ostatními.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

S úsměvem se nadechni a vykroč vstříc nádherným dnům. Nemusíš se vždy každému zavděčit, ani to nejde, teď se věnuj na chvíli také sama sobě. Prolistuj knížky se zdravou výživou, módou a s radostí se pusť do změn, které ti nešly, výsledkem budeš nadšená.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máš před sebou úspěšné a velmi dynamické dny. Nejen, že se probudíš do radosti a budeš mít dostatek energie i síly na své povinnosti, ale tebe to bude prostě bavit. Raduj se, realizuj, co je potřeba a výsledek tě nadchne.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Čeká na tebe úspěch, štěstí a také radost nejen v práci, ale i v osobním životě. Stojíš pod svou šťastnou hvězdou, usměj se na ni a vyšli tam nahoru své přání, které Vesmír vyslyší. Sdílej nádherné chvíle také s těmi, které miluješ a tvá radost se ještě znásobí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nový týden bude probíhat v radosti, pohodě, lásce a také harmonii. Zkrátka nepřijde ani pracovní oblast, kdy můžeš zaznamenat skvělou změnu či příležitost, jak konečně uskutečnit svůj velký sen. Raduj se a buď šťastná, máš k tomu mnoho dobrých důvodů.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Vykroč do nového týdne s úsměvem, z nějakého důvodu se ti totiž nebude chtít vstávat a plnit povinnosti. Když nepodlehneš špatné náladě, která nemá žádný důvod, prožiješ skvělé dny. Uvolni se, nadechni a dívej se na život s větším nadhledem.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nadčasové a dynamické dny jsou tady jen pro tebe. Zvládneš nemožné, a ještě ti zůstane dostatek energie na to, abys udělala radost těm, kteří jsou osamělí či smutní. Máš před sebou skvělé období, tak si ho pořádně vychutnávej, štěstí se tě hned tak nepustí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jestli máš před sebou důležité pracovní úkoly, rozhodně nepodceňuj přípravu a pusť se do nich s vervou i nadšením. Pokud k práci přistupuješ nezodpovědně, výsledky budou rozkolísané, což tě rozhodně nepotěší. Buď zodpovědná nejen k sobě, ale také k ostatním, pak tě již nic nezaskočí. Štěstí se k tobě blíží pomalu, ale jistě.

foto-zdroj: shutterstock.com

29.3.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist