Horoskopy lásky podle tarotových karet na nový týden

Berany a Ryby zasáhne kouzelná moc lásky. Lvi vyřeší krizi. Jaké dny na tebe čekají v lásce a vztazích v týdnu od 12. do 18. dubna 2022, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Partnerské vztahy jsou stabilní a založené na důvěře a lásce. Pokud tě cokoliv trápilo, tak věř, že se nyní rozjasňuje. Vychází nádherné láskyplné sluníčko pro zadanou, nezadanou či smutnou, které prozáří a vyléčí veškerou bolest i trápení.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ve vztahu můžeš mít pocit, že tvá láska se nesnaží tolik jako ty. Věř, že každý dělá jen to, co umí. Když se zaměříš na své srdce, zjistíš, že máš dokonalého partnera, který jen čeká, jak se rozhodneš. V klidu si promluvte a buď si jistá, že společně dokážete zázraky.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V lásce a vztazích se projeví zvýšená aktivita. Jako bys najednou ožila a převzala do svých rukou otěže. Partner jde s tebou ruku v ruce a vaše láska se promění v nádherné souznění a harmonii. Štěstí se usmívá také na nezadanou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V partnerských vztazích se probouzí láska, city i souznění. Také na nezadanou se usmívá štěstí, pokud po lásce opravdu toužíš, tak věř, že máš velkou šanci potkat svou spřízněnou duši.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud právě prožíváte s partnerem krizi a tobě již dochází síla, je nejvyšší čas poodstoupit stranou a začít se s láskou bránit. Tvé sebevědomí je kvůli tomu na bodu mrazu, což situaci jen zhoršuje. Nadechni se, vyčkej na správnou příležitost a s partnerem si v klidu promluv, jen vzájemná komunikace, klid a láska vám pomůže začít znovu. Ostatní páry prožijí pohodové dny.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud tě trápí tvá láska a ty nevíš, jak se s tím vypořádat, nadechni se a pečlivě zhodnoť situaci, ve které se nacházíš. Najednou ti totiž dojde, že se vlastně nic zásadního neděje. Díky vnitřnímu klidu získáš zpět ztracenou rovnováhu. Partner vše pochopí a ruku v ruce půjdete vstříc krásnému životu.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy, které jsou dlouhodobě v krizi, začnou hledat řešení, oba pochopíte, že je nejvyšší čas vše změnit. Nikdo nedokáže žít dlouhodobě v napětí a hádkách. Je dobré skoncovat s tím, co vás trápí a vykročit vstříc novým začátkům. Nemusíš se bát, nejen že se ti uleví, ale navíc získáš zpět ztracené sebevědomí. Ostatní páry v klidu proplují každým dnem.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nádherné city, láska, harmonie a porozumění čekají na zadanou i nezadanou. Ať se již ve tvém životě dělo cokoliv, nyní přichází změna k lepšímu. Pokud toužíš po novém partnerovi, máš velkou šanci potkat svou osudovou lásku.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partnerské vztahy prožijí nádherné a láskyplné dny. Štěstí se usmívá také na všechny, které touží po lásce nové. Můžeš se nadechnout a vykročit vstříc nádherným a šťastným dnům. Máš dostatek síly získat to, po čem tvé srdce touží.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V partnerských vztazích se nudit rozhodně nebudete. Štěstí se usmívá na zadanou i nezadanou. Změny, které ti partner navrhne, tě nakonec nadchnou a uchvátí. Nová láska zcela pohltí také všechny osamělé duše a rozžehne v srdci tu správnou jiskru.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nepropadej smutku jen kvůli tomu, že věci nejdou tak, jak si představuješ. Někdy je dobré uvolnit pouta, poodstoupit stranou a nechat život plynout. Díky tomu si uvědomíš, že je život krásný a partner ti vyjde vstříc bez jakýchkoliv hádek či výčitek. Nalaď se na své srdce a raduj se z maličkostí, výsledek bude okouzlující.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Partnerské vztahy jsou stabilní a láskyplné. Žádné zásadní změny se konat nebudou. Naopak, pokud potřebuješ cokoliv vyřešit, dořešit a zanechat za sebou, jdi do toho, budeš úspěšná a šťastná. Štěstí se usmívá také na ty, které lásku hledají.

foto-zdroj: shutterstock.com

12.4.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist