Horoskopy lásky od 9. do 15. srpna 2022

Berani, udělejte si radost. Býci překonají krizi. Rakům se blýská na lepší časy. Co nového začíná nebo končí v oblasti lásky, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Pocit, že jsi na všechno sama a partner se nezapojuje do běžných rodinných záležitostí, v tobě může probouzet pocity smutku. Nepodléhej emocím, nic zásadního se totiž neděje. Udělej si radost a vzpomeň na vaše krásné chvíle, velmi rychle se dostaneš zpět do rovnováhy a harmonie.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Staré nefunkční vztahy dospějí ke společnému rozhodnutí a vše v klidu ukončí. Pochopíš, že oddalováním se nic nevyřeší, i když to může zpočátku bolet, tak věř, že se ti uleví a nová láska na sebe nenechá dlouho čekat.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahy, které jsou dlouhodobě v krizi, naleznou řešení. Tam, kde je stále láska, nastane harmonie, souznění a usmíření. V opačném případě s partnerem pochopíte, že se vzájemně trápíte a vztah společně ukončíte.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V partnerských vztazích přichází jasné světlo, uklidnění i usmíření bez ohledu na to, co jste až doposud společně řešili. Radost pocítí také nezadaná, která může potkat svou spřízněnou duši, se kterou velmi rychle začne tvořit společnou budoucnost.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jestli tě partner rozzlobil a ty se stále nemůžeš srovnat, zlobíš se, jsi rozmrzelá, tak věř, že je nejvyšší čas se uklidnit a bez emocí si s ním promluvit. Vůbec netuší, že se tě tolik dotkl. Až si promluvíte, tak pochopíš, jak malicherné vše bylo. Usmíření bude víc než sladké.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Velká láska obohatí všechny zadané, nezadané i ty, které jsou delší dobu smutné. Tvé dávné sny i touhy se naplňují a do života vstupuje uzdravující síla čisté, bezpodmínečné lásky, která tvůj život zcela naplní a změní.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Nádherné a láskyplné dny jsou tady pro všechny zadané, nezadané, smutné i nešťastné. Skvělá komunikace a dobrá nálada, vše navíc umocní velmi láskyplné energie. Pokud se chceš seznámit se svou osudovou láskou, máš velkou příležitost a šanci, tak ji nepropásni.

Štír (24.10. – 22. 11.)

Všechno, co jsi do vztahu vložila, nyní dostáváš zpět, ať již v dobrém či pomyslně zlém. Spravedlnost tě přivádí k cestě usmíření a nalezení ztracené rovnováhy. Buď upřímná k sobě i partnerovi, a pak se můžeš těšit na velmi krásné dny.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vtip, humor, úsměv i radost ze života obohatí vzájemné vztahy a také ty, které lásku teprve hledají. Skvělé energie a dobrá komunikace ti pomůže na tvé cestě ke štěstí. Muži k tobě vzhlíží s obdivem a respektem. Využij vše ve svůj prospěch a neboj se oslovit svou platonickou lásku.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Partnerské vztahy kráčí ruku v ruce vpřed a pocítí velkou vděčnost za to, že jsou spolu. Vzájemná důvěra, láska a harmonie je pro vás samozřejmostí. Oslavujte štěstí a rozdělte se tam, kde láska chybí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Partnerské vztahy proplouvají v klidu, míru a harmonii. Rytmus udává partner. S láskou mu nasloucháš a obdivně vzhlížíš k jeho láskyplné povaze. Nechej se rozmazlovat bez výčitek a vychutnávej jeho pozornost. Štěstí se usmívá také na nezadané.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Napětí, neklid a roztržitost odchází. Vše vystřídá láska, harmonie, klid a skvělá komunikace. Partnerské vztahy pocítí hojnost ve všech směrech, proto je dobré využít tyto energie naplno. Nezadaná, do tvého života nečekaně vstoupí nový partner a tvé srdce zajásá.

text: Sára Částečková, foto-zdroj: shutterstock.com

9.8.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist