Horoskopy lásky od 7. do 12. září 2022: Berani žárlí a Býci se zamilují

Kdo bude šťastný a kdo nezvládne rozchod, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

partnerske-horoskopy-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Jestli tě trápí a spaluje žárlivost, tak věř, že je nejvyšší čas se zastavit a zamyslet nad svým chováním. Zbytečně partnera dusíš, což se samozřejmě promítá do vztahu. Dopřej mu volnost, důvěřuj především sobě a nevytvářej příběhy, které se nikdy nestaly. Ostatní páry prožijí láskyplné dny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nové vztahy jsou plné radostných energií a lásky. Velmi rychle začneš s partnerem plánovat budoucnost a tvé srdce ti jen potvrdí, že jde o lásku osudovou a stálou. Zadané dvojice může překvapit zpráva o nečekaném těhotenství. Láska, harmonie a štěstí okoření vztahy.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahy, které se nerozvíjí, jsou strnulé a nepružné, dostanou šanci, jak vše změnit. Pamatuj, když změníš jisté postoje, uklidníš své nitro a zapomeneš na negativní myšlenky, přijde řešení. Partner tvou změnu uvítá. Společně si uvědomíte, jak malicherné vaše chování bylo.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ve vztazích přichází změna, která bude rychlá a nečekaná. Tam, kde je krize, dojde k rozchodu a vzájemné dohodě. Nesnaž se nic lepit dohromady jen proto, abys nebyla sama. Věř, že úleva a nová láska na sebe nenechá dlouho čekat. Ostatní páry překvapí zpráva, která je nadchne a oslní.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Partnerské vztahy jsou naplněné láskou, harmonií a štěstím, které se usmívá také na všechna osamělá srdce. Máš před sebou dny plné nádherných prožitků a citů. Do tvého života vstoupí nový partner a vnese do tvého srdce mnoho krásných energií.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nádherné a láskyplné energie jsou tady pro stabilní vztahy i pro ty, které lásku teprve hledají. Štěstí, radost, nadšení a také dobrá zpráva vše ještě umocní a znásobí. Ničeho se neboj a vykroč vstříc novému životu, budeš nadšená a šťastná.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Partnerské vztahy jsou plné škádlení, dobré nálady a lásky. Potěš také svého partnera a překvap ho malým dárkem, ať již v podobě romantické večeře, či pozváním na večerní procházku.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Partner tě jedním slovem miluje a od toho se také odvíjí nádherné chvíle, které spolu strávíte v harmonii, lásce a pohodě. Štěstí se usmívá také na nezadanou a všechny, které potřebují dokončit jakékoliv spory, které se lásky a vztahů týkají.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy, které nejsou v rovnováze, pocítí marnost a zbytečnost. Je zapotřebí podívat se pravdě do očí a v klidu si vše vyříkat. Teprve potom se pohnete dál a přijde usmíření. Ostatní páry prožijí dny na pohodu a radost.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V partnerství se blýská na lepší časy. Láska, harmonie a dokonalá souhra probouzí nádherné energie a touhu po změně. Ať již s partnerem plánujete cokoliv, úspěch je zaručený. Nic neodkládej a s chutí se pusťte do změn.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V oblasti citů se v tobě probouzí nádherné energie a také svoboda. Pokud jsi byla na partnerovi citově závislá, tak vše odchází díky tvému uvědomění a chuti vše změnit. To, že tě partner podpoří, je jisté. Štěstí přeje také nezadaným.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ať se již dělo ve tvém milostném životě cokoliv náročného, tak věř, že přichází usmíření a složení zbraní. Zpočátku budeš nedůvěřivá, ale když ti partner nabídne pomoc a také podporu, všechno přehodnotíš a přijmeš jeho nabídku k míru.

text: autorský článek Sára Částečková, tarotové karty, foto-zdroj: shutterstock.com

7.9.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist