Horoskopy lásky od 5. do 11. dubna 2022

Berani si plní tajné sny. Raci, zapomeňte na hádky! Lvi, buďte trpěliví. Jak se budou vyvíjet vztahy a láska, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Nádherné chvíle jsou tady pro zadanou i nezadanou. Představ si, že stojíš pod svou šťastnou hvězdou, která ti splní tvé nejtajnější přání. Pokud jsi sama a ráda bys potkala svou spřízněnou duši, tak věř, že se spojíš s partnerem, po kterém již dlouho toužíš.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přichází zcela nová příležitost v oblasti lásky, kdy můžeš partnerovi dokázat, že opravdu stojíš za to, aby s tebou sdílel další životní etapu. Vztahy jsou harmonické a klidné. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může potkat svou jarní lásku.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nezoufej, pokud jsi stále sama. Také na tebe se usměje štěstí v podobě lásky a partnerství, jen je zapotřebí vydržet a nepropadat smutku. Situace, kterou právě řeší zadané páry, vypadá jako beznadějná, ale věř, že se vše nakonec v dobré obrátí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vztahy, které jsou jako na houpačce a prochází neustálými zkouškami s pocitem, že trápení nikdy neskončí, konečně naleznou společnou řeč. Jen na tobě je, jak se rozhodneš. Partner vyčkává na tvůj vstřícný krok, zapomeň na hádky a podej své lásce ruku k usmíření. Ostatní páry prožijí dny v radosti a pohodě.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Snaž se být k partnerovi trpělivá, vaše láska potřebuje delší čas, aby zdárně překonala překážky. Pokud na svou lásku nebudeš zbytečně tlačit, tak společně naleznete nejlepší způsob řešení. Klid, pohoda a harmonie, to je klíč ke štěstí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V lásce je vše ve tvé režii, pokud potřebuješ cokoliv vyřešit nebo potřebuješ naplánovat společnou dovolenou, pusť se do toho. Partner ti bude s láskou naslouchat a tvé přání s úsměvem splní. Dařit se bude také nezadané, která má velkou šanci potkat svou osudovou lásku.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud s partnerem nemůžete nalézt společnou řeč a tobě již dochází síly cokoliv řešit, je nejvyšší čas složit zbraně a poodstoupit stranou. Nauč se s láskou říkat ne a v klidu si vše vyjasněte. Nakonec se oběma uleví a všechno se vrátí do harmonie, oba pochopíte, že hádky jsou zcela zbytečné.

Vyzkoušej také:

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ve vztazích zavládne jarní a svěží ovzduší. Se svou láskou jdeš ruku v ruce vstříc báječným chvílím. Zvládnete odvážně plánovat společnou budoucnost. Štěstí se usmívá také na nezadanou, pokud o lásku opravdu stojíš, vyjdi ven mezi podobně naladěné bytosti.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Ve vztazích zavládne čistá láska bez podmínek s přáním cokoliv na partnerovi měnit. Nádherné energie jsou tady pro zadanou i nezadanou. Pokud jste zatím svatební plány odkládali na neurčito, tak právě teď přichází shoda a na všem se s partnerem domluvíte.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nádherné a radostné chvíle v oblasti lásky mohou očekávat zadané i nezadané. Máš před sebou období plné jemných citů a vzájemného porozumění. Pokud o lásku opravdu stojíš, můžeš se těšit na setkání s osudovým mužem.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

V partnerských vztazích máš vše pod kontrolou a s láskou řídíš i velíš. Partner tě jedním slovem miluje a ví, že se na tebe může zcela spolehnout. Zkus mu někdy také přenechat nějaké úkoly, rád ti pomůže, nemusíš všechno zvládat sama. Nezadaná, rozhlédni se kolem sebe, někde kolem tebe krouží muž, který je do tebe tajně zamilovaný.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Partnerské vztahy obohatí velmi příjemné překvapení, které dost zásadně změní stávající život. Návrh partnera tě může z počátku zaskočit, ale nakonec jeho nabídku s radostí přijmeš. Radovat se může také nezadaná, která konečně získá partnera do nepohody.

foto-zdroj: shutterstock.com

5.4.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist