Horoskopy lásky od 4. do 10. ledna 2022. Kdo bude zamilovaný a kdo si na lásku ještě chvíli počká?

Berani se zamilují. Býci jsou nejistí. Raci, láska je tu pro vás. Jak to mají ostatní znamení v následujícím týdnu? To ti prozradí naše nové horoskopy lásky podle tarotu.

horoskopy-lasky-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V oblasti lásky je harmonie, radost a také štěstí. Pokud ti vadí, že je partner „pomalejší“, dopřej mu to, tvému tempu totiž stíhá málokdo. Láska je tady pro zadanou i nezadanou, jen otevři srdce a neodmítej pozvání na hory či do společnosti.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Oblast lásky je pomalejší, lenivá, jako by se nemohla pohnout z místa. Komunikace může váznout, proto je třeba netvořit příběhy založené na obavách a strachu. Jen to prostě přijmi a buď ráda, že se nic zásadního neděje.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Přichází dny, kdy je potřeba zakopat válečnou sekeru a nabídnout ruku k usmíření bez ohledu, jestli se zlobíš na partnera nebo rodinu. Jakmile to uděláš, přijde velká úleva a také velmi krásné a láskyplné dny. Neváhej, odpouštěj a usmívej se!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Čeká na tebe nádherný a láskyplný vztah, po kterém tak dlouho toužíš. Partner, se kterým se můžeš potkat, tě nadchne a velmi rychle začnete plánovat budoucnost. Pocit, že se znáte odjakživa, tě naprosto uchvátí. Nádherné chvíle jsou tady také pro ostatní páry.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Láska kvete v každém věku a věř, že bez ohledu na to, jaké chvíle jsi ve vztazích prožívala, přichází zlepšení. Štěstí a láskyplné chvíle ve dvou jsou tady jen pro tebe. Užívej plnými doušky a poděl se o své štěstí s ostatními, tvá radost se ještě znásobí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Když se otevřeš intuici a začneš důvěřovat životu, tvé sny se začnou naplňovat. Spojíš se s partnerem, po kterém tak dlouho toužíš a začnete prožívat nádherné chvíle. Krásné city mohou očekávat také zadané.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nové vztahy se velmi rychle začínají seberealizovat. Všechno se zklidňuje, přichází nádherné a láskyplné energie. Zadaná a nezadaná může zaslouženě sklízet harmonii, radost a štěstí ve všech vztazích.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Láska je tady pro zadané i nezadané. Přichází nádherné energie a také skvělá zpráva, která může vyvolat mnoho radosti a nadšení. Pokud tě trápí děti, tak věř, že se všechno zase vrátí do klidu a pohody, také ony mají občas své dny.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jestli ses rozešla s partnerem, tak věř, že časem pochopíš, jak dobré všechno bylo. Rozvodem či rozchodem život nekončí, ale naopak začíná. Velmi rychle se ti vrátí chuť do života a také se může objevit dávno zapomenutá láska. Zadané páry prožijí pohodové dny.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestli tě zasáhl rozchod s partnerem a nejsi schopná se s tím smířit, tak věř, že toto období jednou skončí. Pokud nevíš, jakým směrem se vydat, zkus na chvíli poodstoupit, přijmout fakt, že jsi sama a dovol osudu, ať se o sebe na chvíli postará sám. Velmi rychle přijde změna, která v tobě probudí mnoho lásky a nádherných pocitů. Šťastně zadané prožijí poklidné a pomalé dny se svou láskou.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máš pocit křivdy a jsi podrážděná z partnera? Zkus poodstoupit stranou a neber si věci příliš osobně. Místo trucování podej své lásce ruku k usmíření a ukonči zcela zbytečné spory. Než uděláš cokoliv zásadního, dobře si své činy rozmysli, později bys totiž mohla litovat. Zadané páry, které jsou v pohodě, prožijí láskyplné dny v naprostém souznění a harmonii.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Trápí tě chování partnera? Zkus přestat tolik lpět na svých názorech a připusť, že také on může mít svou pravdu. Společně začněte hledat řešení a nechej ho, ať v klidu sdělí také svůj názor. Překvapí tě svou otevřeností a návrhem, který tě naprosto odzbrojí a nadchne.

foto-zdroj: shutterstock.com

4.1.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist