Horoskopy lásky od 25. do 31. května 2021

Blíženci jsou šťastní a Berany miluje partner. Býci, důvěřujte životu. Jaké budou energie v oblasti lásky a vztahů, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskop-lasky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Máš vedle sebe partnera, kterému můžeš důvěřovat, pokud snad toužíš po lásce nové, rozhlídni se kolem sebe, protože tvá láska je velmi blízko. Zadaná se může těšit na velmi krásné chvíle po boku svého partnera. Nezadaná na velmi příjemné chvíle a seznamování se s osudovým mužem.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zklamal tě partner nebo jsi snad ztratila víru, že se láska ve tvém srdci opět rozhoří? Nebuď smutná, probuď ve svém srdci lásku i radost. Jakmile překonáš negativní pocity a emoce, vše se najednou vyčistí, rozjasní a ty budeš šťastná po boku svého prince.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jsi sama? Usměj se a vykroč s otevřeným srdcem vstříc lásce nové, která se k tobě blíží mílovými kroky. Konečně se probudilo jaro a k tobě přichází láska, štěstí, radost i trošku vášně. Zadané páry prožijí velmi krásné a harmonické chvíle ve dvou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Lásku, vášeň, harmonii a pohodu prožijí nejen zadané ženy, ale také ty, které hledají svého statečného rytíře. Nejen, že se ti splní dávné přání, bavit tě budou také vzpomínky z minulosti, které jsi s partnerem zažila. Bav se, buď otevřená lásce a věř, že výsledek tě okouzlí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Zcela zbytečně se blokuješ strachem sdělit partnerovi své pocity. Když se začneš víc prosazovat, zjistíš, že vám to klape mnohem lépe, než když jen mlčky přikyvuješ a bojíš se říct svůj vhled. Spolehni se na to, že budete oba nadšení a šťastní. Což platí také pro platonickou lásku u nezadané, pozvi kamaráda na procházku a dej průchod svému srdci.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Láska přichází a jemně se rozhlíží kolem, nepropásni skvělou příležitost, otevři své srdce novému vztahu nebo vylepši stávající. Jediné, nač si dávej pozor, jsou chvilkové známosti, pokud pocítíš, že muž touží jen po dobrodružství, s láskou mu zamávej, na tebe totiž čeká jiná a opravdová osudová láska.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Lhostejnost a nechuť cokoliv dořešit lásce ani vztahům neprospívá. Když se přestaneš vymlouvat a začneš konat, tak partner či láska nová pochopí, že držíš otěže pevně ve svých rukou a nadšeně s tebou bude souhlasit. Jednej, miluj a buď otevřená změnám, které tě uchvátí a nadchnou.

Štír (24.10. – 22.11.)

Máš pocit, že žiješ na bitevním poli, nejste schopní s partnerem složit zbraně a vyhlásit příměří? Nečekej, že bude aktivnější, udělej vše sama, otevři své srdce lásce a nechej bojování. Tvá reakce ho natolik překvapí, že odsouhlasí naprosto všechno. To, že budete šťastní, je jisté, což platí také pro nezadanou, která může zbytečně bojovat sama se sebou.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Toužíš po lásce nové nebo snad potřebuješ udělat ve stávajícím vztahu jisté změny a bojíš se partnerovy reakce? Zahoď obavy stranou a začni jednat, budeš nadšená a tvá láska samozřejmě s tebou. Jsi sama? Pozvi kamaráda na procházku či dobrou kávu a rozhodně neseď v koutě, tam tě totiž nikdo nenajde.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Zásadních změn se nyní nedočkáš, ale je to jen proto, abys mohla v klidu a v pohodě nabrat druhý dech a odpočinout si od náročnějšího období. Pokud jsou problémy v lásce, vyřeš vše okamžitě a nic neodkládej na později. Je velmi důležité nalézt svou vnitřní rovnováhu, pak se vše začne dít samo, bez tvého usilování a chtění. To, že se ti uleví, je jisté.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Partner potřebuje dostatek času, jako by ještě nebyl připravený na změny, které bys ráda udělala hned. Trpělivě se na ně zatím připravuj, ber život s lehkostí a výsledky předčí tvá očekávání. Pokud toužíš po miminku, je velká šance, že otěhotníš. Pro osamělou platí totéž, vydrž. Láska už se k tobě pomalu, ale jistě blíží.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V oblasti lásky se na tebe usmívá muž, který tě z celého srdce miluje. Vztah je velmi stabilní a nemusíš se obávat žádných negativních změn. Jestli lásku teprve hledáš, tak věř, že nyní máš velkou šanci potkat svého prince na bílém koni.

foto-zdroj: shutterstock.com

25.5.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist