Horoskopy lásky od 21. do 28. února 2023: Amorův šíp zasáhne osamělé

Berany a Býky uzdraví láska. Blíženci, spory odchází. Kdo bude mít v lásce štěstí? A kdo si ještě na chvíli počká? To ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopylasky-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Konečně do tvého života vstupuje uzdravující síla lásky. Štěstí přeje všem zadaným, nezadaným a zklamaným. Otevři své srdíčko a vykroč vstříc nádherným chvílím ve dvou. Spory se uklidňují a nastává období zamilovanosti.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Partnerské vztahy jsou v souladu a harmonii. Partner udává směr a ty se necháváš jemně vést. Pokud potřebuješ urovnat jakékoliv spory s muži, pusť se do toho, úspěch je zaručený. Štěstí se usmívá také na nezadanou, vykroč mu naproti.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pokud tě trápí neshody s partnerem, tak právě nyní je nejlepší doba k usmíření. S láskou ukonči spory, slož zbraně a nepodstatné problémy odsuň stranou. To, že se oběma uleví, je jisté.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jestli se cítíš ve vztahu jako na houpačce, jednou dole, jednou nahoře, tak věř, že život už takový prostě je. Nic zásadního se neděje. Když se postavíš nohama pevně na zem, usměješ se na život a překvapíš partnera, pocítíš velký příval lásky a štěstí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Je vidět, že ses pečlivě starala o své srdce, které je naplněné láskou. Od toho se odvíjí také tvůj partnerský vztah, který je plný důvěry, hravosti a vzájemného respektu. Štěstí se usmívá také na nezadanou, pomalu, ale jistě k tobě přijíždí tvůj vysněný princ.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud právě poznáváš svou novou lásku, tak věř, že vztah bude dlouhodobý a pevný. Štěstí přeje také nezadané, která konečně potká svou spřízněnou duši. Zadané páry prožijí velmi příjemné a vzrušující dny.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy mohou procházet pomalejším obdobím, kdy se nic nedaří zrealizovat či dořešit. Ber to jako výzvu a v klidu poodstup stranou. Trpělivost, klid a nadhled ti zaručí skvělý výsledek. Odpočívej, neřeš nic zásadního a věř, že tvé jednání ocení i partner.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Radostné pocity, láska, harmonie a také ukončení všech sporů zaručí pohodové dny. Vztahy, které se dlouho nepohnuly z místa, dospějí ke společnému rozhodnutí, které směřuje k dlouhodobému partnerství. Štěstí přeje také všem nezadaným.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy, které se dlouhodobě trápí, stále nemohou nalézt společnou řeč, dospějí k závěru a rozhodnou se pro radikální řešení. Ať je tvá situace jakkoliv bolestná, tak věř, že na tebe čeká velká úleva a časem přijde láska nová. Ostatní páry prožijí poklidné dny za předpokladu, že nepodlehnou emocím a žárlivosti.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V klidu opouštíš starý nefunkční vztah a plynule vpluješ do nového partnerství. Konečně nalezneš to, čeho se ti od bývalého partnera nedostávalo a tvůj život se rozzáří jako hvězda na jasném nebi. Ostatní dvojice budou jemně a lehce proplouvat životem.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jestli se cítíš ve vztahu opuštěná, přestože máš partnera, tak začni hledat své vnitřní světlo, které ti ukáže cestu ven. Když se rozhlédneš kolem sebe, zjistíš, že existuje někdo velmi blízký, který ti s láskou nabídne pomoc a řešení tvého problému. Ostatní páry pochopí, jak důležitá je důvěra v lásce a náležitě partnera ocení.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Partnerské vztahy stojí na pevných základech a muž se s láskou stará o celou rodinu. Láska, harmonie a také radost v tobě probouzí mnoho krásných emocí. Štěstí se usmívá také na všechny, které touží po novém vztahu a naplnění.

21.2.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist