Horoskopy lásky od 15. do 21. února 2022

Berani, vsaďte na trpělivost. Býci, pozor na žárlivost. Blíženci hledají ztracenou rovnováhu. Jaké energie můžeme očekávat v oblasti lásky, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-2-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Pokud s partnerem řešíte jakékoliv spory, tak věř, že trpělivost k němu se ti vyplatí. Nezapomínej, je to muž a ti mají zcela jiné myšlení. Vztah potřebuje delší období k tomu, aby se opět vrátil do zaběhnutých kolejí. Ostatní páry může překvapit zpráva ohledně těhotenství.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud tě trápí z jakéhokoliv důvodu žárlivost, uvolni se a uvědom si, že nám nikdo nepatří. Ať se stalo cokoliv, je zapotřebí nechat minulost za sebou a ruku v ruce jít dál. Ostatní páry prožijí krásné a harmonické dny bez velkých výkyvů či zvratů.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahy na chvíli stagnují, jako bys měla obavy posunout se dál a s partnerem jít ruku v ruce bez strachu a negativních emocí. Pokud se nedokážete na ničem shodnout, poodstup stranou a věnuj dostatek času svému tělu i duši. Klid, který pocítíš, tě posune dál a pak se změní také láska, která tě trápí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Neklid i napětí se zmírňují a konečně přichází harmonie. Díky skvělé komunikaci s partnerem ukončíte veškerá nedorozumění a s láskou se posunete dál. Štěstí se usmívá také na všechny, které lásku hledají. Do tvého života vstupuje nový partner.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Seznamuj se, urovnávej spory a buď otevřená návrhům, se kterými přijde tvá láska. Máte před sebou dynamické a láskyplné dny, kdy tě může partner překvapit nečekaným návrhem či nabídkou k nevšední zábavě. Raduj se, poznávej nové věci a zapomeň na strach.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ve vztazích zavládne láska, harmonie a také radostné škádlení s humorem a radostí. Štěstí se usmívá také na všechny, které se cítí osamělé a touží po novém vztahu. Randi a neboj se, že šlápneš vedle, tvé srdce s naprostou jistotou ví, který je ten pravý.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud v partnerství narůstají neshody, je nejvyšší čas zastavit se a zamyslet, proč se to tak děje. Pochopíš, že napětí, které se stupňuje, v tobě probouzí strach a nejistotu. Zapracuj na svém vnitřním klidu a pak s partnerem s láskou promluv. To, že naleznete společnou řeč a vše se uklidní, je jisté.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V lásce přichází nová a svěží energie, která pomůže zahnat spory, napětí a nesoulad ve vztazích. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která díky náhodě potká svou spřízněnou duši. Zpráva ohledně těhotenství může překvapit a zaskočit páry, které s miminkem již nepočítaly.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Ve vztazích se blýská na lepší časy. Problémy odchází a do života vstupuje láska, štěstí a harmonie. Pokud toužíš po lásce nové, tak věř, že tvůj osudový partner je již velmi blízko. Radostné chvíle s láskou v tobě probudí mnoho nádherných pocitů.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Do tvého života vstupuje období zamilovanosti. K osamělým srdcím přijíždí rytíř na bílém koni, s důvěrou ho můžeš očekávat. Láskyplné dny jsou tady také pro zadané. Romantické chvíle, štěstí, harmonie a pohoda je tady pro všechny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy, láska, to vše se dává úspěšně do pohybu. Vývoj nabírá nečekanou rychlost a změny, které přichází, v tobě probouzí mnoho láskyplných a radostných pocitů. Což platí také pro nezadanou, která může potkat svou spřízněnou duši. Důvěřuj, neboj se prosadit a vykroč vstříc nádherným energiím.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ve vztazích se nic zásadního neděje. Poklidné a pomalejší dny přináší harmonii, štěstí, radost a také naplnění. Uvědomíš si, že máš vedle sebe skvělého muže, který je ti oporou a láskou. Pokud tě trápí, že jsi sama, zkus se začít mít víc ráda, aby do tvého života mohla vstoupit opravdová láska.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

15.2.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist