Horoskopy lásky od 12. do 18. října 2021

Berani randí. Raci milují. Blížence zasáhne amorův šíp. Jaké energie na tebe čekají v lásce a vztazích, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy lásky podle tarotu.

horoskopy-lasky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Jestli právě nyní pociťuješ zklamání a smutek, je to jen proto, že vidíš vztah zkresleně a partner tvé představy není schopný naplnit. Tím, že opakuješ stále stejné chyby, pociťuješ bolest, což je zcela zbytečné. V klidu si promluvte, než to uděláš, dobře si promysli, co partnerovi sdělíš, výčitky jsou zcela zbytečné. Nezadaná, než vyrazíš na rande, zamysli se, jestli tvé představy o lásce nejsou jako z pohádky, vyhneš se tak zklamání.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nyní dostáváš novou příležitost v oblasti lásky a vztahů. Dokaž partnerovi, že za to opravdu stojíš a stereotyp, který ti může tolik vadit, se změní v nádherné láskyplné energie. Za trošku námahy to opravdu stojí. Nezadaná, je potřeba vyrazit mezi lidi, abys mohla potkat svou spřízněnou duši.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Partner tě jedním slovem miluje a obdivuje. Možná bys mu mohla jeho lásku a pozornost vrátit a překvapit ho dobrou večeří. Souznění mezi vámi je natolik silné, že s naprostou přesností víte, čím si udělat radost navzájem. Nezadaná, nyní máš příležitost poznat prima kluka, jen je potřeba, abys otevřela své srdce lásce a zapomněla na minulost.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zadané páry pocítí lásku, harmonii a také souznění. Radost, optimismus a dobrá nálada je tím nejlepším pokrmem pro srdce i duši. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může potkat svého prince na bílém koni.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ve vztahu se můžeš cítit osaměle a od toho je již jen malý krůček k vytvoření příběhu, který vůbec neexistuje. Nepodléhej iluzi a nenechávej se svést k nerozumným činům, které tvoje mysl bohatě tvoří. Pak se můžeš těšit na prima dny se svou láskou. Nezadaná, pozor na kluka, který pořád mluví a nepustí tě ke slovu, když vydržíš, přijde pravá láska.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Štěstí přeje nezadané, která má šanci potkat muže svých snů. Spojení s partnerem, po kterém tak dlouho toužíš, v tobě probudí mnoho nádherných pocitů. Zkrátka nezůstane ani zadaná, která se svou láskou prožije nádherné chvíle.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud se chystáš na první rande, tak věř, že muž, který tě okouzlí svým vtipem a nadhledem na život, je tím pravým. Nenechej se zaskočit jeho věkem, svou energií strčí do kapsy mnohem mladší muže. Na zadanou čekají velmi příjemné chvíle se svou láskou.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pro nezadanou se rýsuje nový romantický vztah. Jestli už partnera máš, můžeš se těšit na hlubokou lásku a harmonii. Plány na svatbu na sebe nenechají dlouho čekat a společné štěstí se ještě znásobí. Užívej život plnými doušky a nemysli na minulost, je již dávno za tebou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Očekávat můžeš velmi příznivou zprávu a nejen to, vývoj vztahů se zrychlí. Pokud jsi byla zklamaná, že se partner nevyjádřil, nyní je všechno jinak a tvé nadšení nebude brát konce. Štěstí se usmívá také na nezadanou, využij skvělé energie k navazování přátelských vztahů.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud jsi nervózní ze svatby, nemusíš se bát, všechno proběhne podle tvých představ a plánů. Svobodná a osamělá může potkat svou spřízněnou duši, dost možné je, že se seznámí na svatbě dobré kamarádky. Ostatní páry prožijí radostné a harmonické chvíle ve dvou.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Plná optimismu a dobré nálady prožíváš s partnerem nádherné chvíle. Partner je tvým osudovým mužem, kterému můžeš bezmezně věřit. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může potkat chlapa do nepohody.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Trápíš se a máš pocit, že se ve vztahu již dlouho nic neděje a partner odmítá komunikovat? Z místa se pohneš hned, jakmile se přestaneš bát, že o něho přijdeš. Uvědomíš si totiž, že je lepší zůstat sama, než se trápit s mužem, který stojí jen opodál a žije vlastním životem. Nezadaná, láska zatím není na obzoru, což neznamená, že nepřijde později.

foto-zdroj: shutterstock.com

12.10.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist