Horoskopy lásky od 1. do 7. listopadu 2022: Přichází láska

Berani, změňte svůj postoj. Býci jsou nerozhodní a Blíženci šťastní. Kdo se zamiluje a kdo ještě musí počkat, ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Pokud ses v lásce několikrát zklamala, je nejvyšší čas změnit svůj životní postoj. Kvůli chybám, které neustále opakuješ, k tobě přichází stále stejně nespolehliví muži. Jakmile to pochopíš, pak může přijít nová a čistá láska. Ostatní páry prožijí klidné dny.

Býk (21.4. – 21.5.)

Ve vztahu se můžeš cítit jako na houpačce, jednou dole, jednou nahoře. Nechej na chvíli život jen tak plynout a uklidni své nejisté srdce. Nic zásadního se totiž neděje. Začni si víc důvěřovat, a pokud toužíš po novém partnerovi, rozhlédni se kolem sebe, láska krouží velmi blízko.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Štěstí přeje všem, které hledají skvělého parťáka do nepohody, nebo potřebují urovnat spory s partnerem či jiným důležitým mužem. S láskou se pusť do řešení a neboj se přiznat chybu. Výsledek v tobě probudí mnoho nádherných emocí.

Rak (22.6. – 22.7.)

Ve vztazích se na chvíli zastavil čas. Nic se neděje, neřeší a ani neposouvá vpřed. Nezoufej a nesnaž se nic uspěchat, tvá chvíle přijde v pravý čas. Pokud máš před sebou nevyřešený problém, nic neodkládej a s partnerem si vše v klidu vyjasněte.

Lev (23.7. – 22.8.)

Domov, láska, pochopení i vášeň, to vše je tady pro zadané i osamělé. Štěstí se usmívá na všechny, proto je dobré využít skvělé energie k dořešení starých sporů a nastolení rovnováhy. Nastal čas překonat zábrany a otevřít své srdce lásce.

Panna (23.8. – 22.9.)

Napětí a neklid se konečně zmírňují. Do tvého života vstupuje nový partner. V partnerských vztazích nastává souznění, harmonie a skvělá komunikace. Otevři své srdce lásce a k minulosti se již nevracej.

Vyzkoušej také:

Váhy (23.9. – 23. 10.)

V lásce se nic zásadního neděje, přesto můžeš mít pocit, že se točíš v bludném kruhu a nemůžeš najít cestu ven. V klidu se nadechni a nepodléhej strachu, vše se zase uklidní. Situace, která tě trápí, nalezne řešení později, využij čas jen pro sebe a své blízké.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dynamické dny přejí lásce. Pokud jsi sama, rozhodně neseď v koutě a vyraz s přáteli do společnosti nebo na výlet. Ostatní páry prožijí krásné a harmonické dny plné škádlení, humoru a skvělé nálady.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy, které jsou v začátcích, zakládají pevné partnerské svazky. Díky tomu se lepší také vztahy s nejbližšími. Po sporech přichází uvolnění a usmíření. Plánování svatby a společné budoucnosti v tobě probouzí mnoho krásných pocitů. Ostatní páry jsou v naprosté harmonii a lásce.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Konečně do tvého života přichází muž, se kterým máš velkou šanci být šťastná. Skvělé pocity, vnitřní uspokojení a harmonie ti dodávají sebevědomí a pocit, že je vše v nejlepším pořádku. Ostatní páry prožijí velmi krásné a harmonické dny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Do života ti vstupuje nová láska, partner, po kterém jsi dlouho toužila. Máš před sebou velmi krásné dny. Štěstí přeje zadaným i nezadaným. V rodině se vše uklidňuje a přichází uzdravující moc lásky.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Začni se těšit, protože k tobě přichází neočekávané štěstí v lásce bez ohledu na to, co jsi v minulosti prožívala. Do tvého života vstoupí osudová láska a tvé dny dostanou zcela jiný rozměr. Štěstí je tady také pro všechny zadané páry.

text: Sára Částečková, tarot karty foto-zdroj: shutterstock

1.11.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist