Horoskopy lásky na nový týden podle tarotových karet. Na koho se usměje štěstí?

Berany a Vodnáře zasáhne Amorův šíp lásky. Býkům se povede dokonale okouzlit partnera. Koho potká láska a kdy je dobré netlačit na pilu, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy lásky podle tarotu.

horoskopy-lasky-4-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Dostáváš novou příležitost v oblasti lásky a vztahů. Pokud jsi zadaná, ukaž partnerovi, že opravdu stojíš za to a jsi nejlepší žena, kterou mohl potkat. Stereotyp, který jste vytvořili, v něm vyvolával pochybnosti o lásce. Štěstí přeje také nezadané.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pocit, že se v lásce nic neděje, je minulost. Nyní se vše dává do pohybu a štěstí přeje zadané, nezadané i zklamané. Šťastný vývoj vztahů v tobě probudí touhu a chuť po změnách. Partner ti s láskou naslouchá a je ti oporou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahy, které usnuly na vavřínech, se začnou vyvíjet a zrychlí. Jako když se příroda pomalu probouzí a rozkvétá do krásy. S partnerem jste na tom úplně stejně. Dovol, ať váš vztah láskyplně vzkvétá a buď otevřená nabídce, kterou ti partner navrhne.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Na obzoru se rýsuje nový romantický a láskyplný vztah. Neztrácej naději a vyraz mezi lidi, máš velkou šanci potkat svou novou lásku. Nádherné energie provází také zadané, plány na svatbu jsou na spadnutí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Skvělé energie jsou tady pro všechny zadané, nezadané i zklamané. Otevři své srdce lásce a věř, že do tvého života vstoupí uzdravující moc lásky. Nechej se vést intuicí a věř, že prožiješ nádherné dny.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Štěstí přeje nezadaným, nový vztah se již pomalu, ale jistě rýsuje. Vztahy, které prochází dlouhodobě krizí, dospějí ke společnému konci. Ostatní páry se mohou těšit na velmi příjemné a láskyplné dny.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Zadané páry prožijí dny v naprosté harmonii, lásce a pohodě. Rytmus udáváš jako žena ty. Partner se rád přizpůsobí, a dokonce schválí tvé odvážnější plány. Nezadaná, jestli toužíš po nové lásce, rozhodně neseď doma a vyraz mezi lidi.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jestli jsi dlouho sama, tak věř, že se rýsuje nový vztah. Láska, která bude vášnivá, jiskřivá a naplněná štěstím i radostí. Pokud již partnera máš, hluboká láska a láskyplné energie vás zcela pohltí a prožijete nádherné dny.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Velmi příznivé změny nádherně obohatí tvou lásku a také veškeré vztahy. Ať se ve tvém životě dělo cokoliv, nyní je všechno jinak. Do tvého života vstoupí uzdravující moc lásky. Využij příznivé dny a nechej se zcela pohltit štěstím i radostí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V oblasti lásky přichází nová příležitost bez ohledu, jestli jsi zadaná, zklamaná či opuštěná. Dokaž partnerovi, že tvá láska je čistá a upřímná. Pochybnosti, které jste v minulosti mezi sebou mohli mít, odchází, přichází nádherné a láskyplné dny. Což platí také v případě, že hledáš lásku novou.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy, které jen tak pluly a nehýbaly se z místa, zasáhne Amorův šíp a poletí úspěšně dál. Nádherné chvíle se svou lásku v tobě probudí mnoho láskyplných pocitů. Pro nezadanou se rýsuje nový romantický zážitek. Užívej, miluj a zapomeň na strach.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy mohou procházet pomalým vývojem, kdy nevíš, co se přesně děje a ráda bys vše urychlila. Netlač na partnera, počkej na vhodnou příležitost a v klidu mu sděl své pocity. Tvou upřímnost ocení a připraví ti nádherné překvapení.

text: Sára Částečková, foto-zdroj: shutterstock.com

23.8.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist