Horoskopy lásky na nový týden. Kdo se zamiluje a kde budou ve vztahu problémy?

Berany zasáhne Amorův šíp lásky. Blíženci, zachovejte klid. Raci, je po bouřce. Jaké dny budou v oblasti vztahů a lásky, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-4-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Vztahy, které jsou stabilní, nepocítí žádné zásadní změny. Všechno máš ve svých rukou především ty. Partner ti s láskou naslouchá a vždy je připraven nastavit ti svou náruč. Štěstí se usmívá také na nezadanou, nenechej se odradit věkem. Muž, kterého bys mohla potkat, má smysl pro humor a laskavé srdce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Do tvého života konečně vstoupí muž, se kterým můžeš být šťastná. Vztahy se projasňují a uklidňují. Ať se ve tvém životě dělo cokoliv, nyní přichází láska, harmonie, štěstí a radost.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pamatuj, nic netrvá věčně, pokud máš pocit, že jsi opuštěná, přestože partnera máš, vydrž. Jakmile zklidníš rozbouřené nitro, přijde řešení, které v tobě probudí mnoho krásných emocí, což platí také pro nezadanou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vztahy jsou stabilní a pevné. Pokud občas přišla bouřka, tak nyní vychází sluníčko a vše se rozjasní a uklidní. Jestli toužíte s partnerem po miminku, je velká pravděpodobnost, že se vaše přání splní. Štěstí se usmívá také na nezadanou.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Štěstí přeje zadaným i nezadaným, díky skvělým komunikačním schopnostem dokážeš „ukecat“ všechny a získat muže na svou stranu. Svým vtipem i krásou přitahuješ muže, proto vše využij ve svůj prospěch. Poznávej, seznamuj se a jednej, budeš nadšená a šťastná.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V lásce se probouzí svoboda, jemnost a také romantika. Zkrátka nezůstává ani nezadaná, která se díky nečekané události může seznámit s mužem, který má laskavé a soucitné srdíčko.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy, které právě začínají, mají předpoklady k dlouhodobému partnerství. Nepochybuj o své lásce a věř, že se vše rozjasní a upevní. Láska, štěstí a harmonie čeká také na zadanou.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zadané páry proplují každičkým dnem v poklidu a lásce. Štěstí se usmívá také na všechny, které chtějí změnu, nudit se v těchto dnech opravdu nebudeš. Poznávej nové přátele a navazuj vztahy. Pokud toužíš po lásce, tak věř, že ti do života vstoupí zcela nečekaně velmi příjemný muž.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Láskyplné dny plné citů a harmonie jsou tady pro zadanou i nezadanou. Po sporech nastává uklidnění a život se dává opět do pořádku. Vztahy v rodině se také uklidňují, svatební plány jsou na spadnutí tam, kde partneři se sňatkem váhali.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Partnerské vztahy jsou plné energie, lásky, vášně a také radosti. Partner je ochotný splnit ti každičké přání. Pokud lásku teprve hledáš, tak věř, že nyní přichází tvá šance poznat svou spřízněnou duši.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy se na chvíli zastaví, nic se neděje, proto nepropadej panice a nevytvářej příběhy, které se nestaly. Dopřejte si s partnerem chvíli mlčení. Nesnaž se za každou cenu zjistit, co právě cítí nebo jak moc tě miluje. Všechno má svůj čas, vychutnávej sladkou pohodu a klid.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy, které jsou založené na důvěře a pevných základech, budou sklízet bohatou úrodu v podobě nádherných citů a harmonie. Štěstí se usmívá také na všechny, které lásku hledají a mají pocit, že se jim vyhýbá. Usměj se na život a navazuj nová přátelství, tvůj princ na tebe již čeká.

foto-zdroj: shutterstock.com

31.5.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist