Horoskopy lásky na nový týden aneb Co říkají karty?

Berani, začněte se mít rádi, aby mohla přijít láska. Býci a Blíženci, nehádejte se. Jaké budou energie v oblasti lásky pro ostatní znamení v týdnu od 26. července do 1. srpna 2022, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Jestli je tvé srdíčko zraněné a ty máš pocit, že potkáváš jen samé neupřímné muže, tak věř, že vždy zrcadlíme náš postoj k sobě. Začni se mít ráda, víc si věř a pak se můžeš spolehnout na to, že potkáš opravdovou a upřímnou lásku. Zadané páry prožijí láskyplné a radostné chvíle.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vztahy, které dlouhodobě řeší neshody a spory, dospějí ke společnému rozhodnutí a dohodnou se na rozchodu či odluce. Až časem pochopíš, jak moc se ti ulevilo a ze srdíčka ti spadne velký balvan. Ostatní dvojice prožijí pohodové a radostné chvíle.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Situace, kterou jste s partnerem nedořešili, se vyostří a objeví se drobné komunikační potíže. Naštěstí velmi rychle pochopíš, že spory nic neřeší a vše si v klidu vyříkáte. Pak se již můžeš těšit na příjemné a radostné chvíle se svou láskou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Partnerské vztahy provází velmi jemné a příjemné energie. Radost, štěstí a pohoda je tady pro všechny zadané i nezadané. Poznávej nová místa a navazuj přátelství, dobrá nálada a úsměv se tě hned tak nepustí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ve vztazích se projeví zvýšená aktivita. Přichází velmi plodné období a skvělá komunikace. Náhodná známost se promění ve vášnivou přitažlivost a dlouhodobý vztah.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy jsou čisté, harmonické a jemné bez jakýchkoliv výkyvů a změn. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může potkat lásku svého života. Usmívej se, raduj a buď otevřená novým přátelstvím.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Neshody, které jste s partnerem nedořešili, je potřeba ukončit. Nakonec se s láskou shodnete na tom, že jste řešili prkotiny a kvůli tomu zapomněli na sebe. Vše si nakonec vynahradíte a štěstí se vás již nepustí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vztahy, které se na delší dobu zastavily, pocítí příval nové energie. Rychlost, s jakou se láska posune, tě překvapí, nadchne a také dojme. Partner je věrně při tvém boku a s láskou ti naslouchá. Romantické chvíle obohatí život zadané i nezadané.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partnerské vztahy se nemohou pohnout z místa, navzájem se vymlouváte a nejste schopni se na ničem shodnout. Zkus vykročit jako první vpřed a vyjdi partnerovi vstříc. Tvé gesto ocení. Konečně se do vašeho vztahu vrátí láska, pohoda i vášeň.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud máš bolavé srdíčko z nedávného rozchodu, tak věř, že až časem pochopíš, jak důležitá tato smutná zkušenost byla. Život je posetý trny a ne vždy nám vše vyjde podle našich představ. Ostatní páry prožijí klidné a harmonické dny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jestli se chystáš na první rande, buď obezřetná a sleduj, jak se muž chová. Vypadá to totiž, že nejsi jediná, které zamotal hlavu a okouzlil ji. Zadané páry prožijí velmi akční a dynamické chvíle.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud toužíš po změně a nejsi s partnerem spokojená, tak je důležité neunáhlit se, nejednat zkratovitě na základě špatné nálady. Všechno se dá vyřešit. Jen je zapotřebí uklidnit rozbouřené srdce a nenechat se strhnout názory jiných. Ostatní páry prožijí dny na pohodu.

text: Sára Částečková, foto-zdroj: shutterstock.com

26.7.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist