Horoskopy lásky: Blíženci, pozor na žárlivost. Berani vyřeší spory. Raci potřebují obejmout

Koho zasáhne Amorův šíp a kdo si v týdnu od 24. do 30. ledna 2023 ještě musí na lásku počkat? To ti prozradí horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-partnerske-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vztahy mají dobré vyhlídky a konečně se dořeší vše, co vám stálo ve štěstí. Představ si, že stojíš pod svou šťastnou hvězdou, která ti splní tvé nejtajnější přání. Můžeš se těšit na spojení s partnerem, po kterém tak dlouho toužíš.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Všechno, co jsi do vztahu vložila, nyní dostáváš zpět. Spravedlnost tě nabádá k usmíření a pravdě. Ukonči všechny spory bez ohledu na ostatní. Výsledek tě nadchne a oslní.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pokud prožíváš s partnerem období žárlivosti, tak věř, že tudy cesta nevede. Nenechej se ovlivnit přáteli a nevěř jim každé slovo, někdy je závist tak silná, že dokáže rozbít i ty nejpevnější vztahy. Jsi tady sama za sebe, nikdo za tebe tvůj život neodžije. Ostatní páry prožijí jemné a klidné dny.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud trpíš nedostatkem citů a dáváš vinu všem okolo, tak věř, že by bylo dobré uklidnit svou rozbouřenou mysl a v klidu si promluvit s partnerem. Rád tě obejme, podpoří a projeví svou lásku. Vůbec totiž netuší, čím procházíš a co se s tebou děje.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud máš pocit, že ti partner dělá jen samé naschvály, tak se na chvíli zastav. Nechej své pocity plynout a zamysli se, z jakého důvodu jsi vztahovačná. Když přestaneš trucovat, v klidu mu sdělíš své pocity, všechno zmizí jako mávnutím kouzelného proutku a oba se tomu zasmějete.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Všechny vztahy, které jsou na počátku, mají před sebou velmi slibnou budoucnost. Páry, které usilují o miminko, překvapí zpráva ohledně těhotenství. Pokud již děti máš, tak můžeš řešit drobný problém. Nic zásadního, zachovej klid, nadhled a v klidu si poslechni dětský názor.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Toužíš urovnat spor se svou láskou? Nebo jsi snad sama a ráda bys poznala svého prince? Tak s chutí do toho, budeš úspěšná a šťastná. Nic neodkládej, jednej a naslouchej svému srdci, výsledek tě oslní a nadchne.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ve vztazích nastává obrat a zlom. Tam, kde to dlouhodobě skřípe a rozchod visí ve vzduchu, dojde k nečekanému zvratu. Páry se buď usmíří, nebo rozejdou, záleží, jestli se ještě milují. Trápení nebude trvat dlouho a úleva bude značná. Ostatní páry překvapí nečekaná událost, která je ještě semkne a zocelí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy jsou prosluněné a radostné. Přichází usmíření, uvolnění a nádherné energie, které tě naprosto pohltí a okouzlí. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může potkat svou osudovou lásku. Zkus se víc usmívat a radovat ze života.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ve vztazích se vyostří situace, kterou jste s partnerem dlouhodobě přehlíželi a zametli pod koberec. Nadechni se, všechno si v klidu a míru vyříkejte. Výsledek tě nadchne a stísněná atmosféra se promění v radost, lásku a harmonii.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Díky chybám, které neustále ve vztazích opakuješ, se do tvého života vrací stejní partneři. Na chvíli se zastav a zapřemýšlej nad celou situací. Zvaž veškerá pro a proti. Pokud jsi dlouhodobě nešťastná, zamysli se, jak pokračovat dál. Nemusíš se rozhodnout hned, jen dej prostor jiným myšlenkám a úvahám. Ostatní páry prožijí poklidné dny.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Bolestné loučení s partnerem v tobě vyvolává mnoho strachu, pochybností a také bolesti. Nechej ho odejít bez výčitek a hádek, věř, že časem pochopíš, jak tato zkušenost byla důležitá pro příchod pravé a bezpodmínečné lásky. Stabilní páry prožijí radostné a harmonické chvíle.

24.1.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist