stesti_1.jpg

Chcete mít v životě konečně štěstí? Změňte si heslo!

Zábava

Pro někoho prostý shluk písmen a čísel, kterými každý den startuje svůj počítač, pro jiného ale důležitá mantra. Mauricio Estrella, který pracuje v Šanghaji jako kreativní ředitel začal o heslech, jimiž se denně přihlašuje, více přemýšlet. A vyplatilo se!

Diskuze

6 komentářů

  a
  AlexandraAlexis

  Tohle teda zkoušet nebudu, heslo je od toho abych si chránila údaje a ne na takovýhle kraviny, tudíž klasika: velká a malá písmena + čísla….pokud si někdo chce tímhle způsobem zlepšit den, tak ať si to „heslo“ dá jako tapetu na plochu, dá si cedulku na ledničku, nalepí na zrcadlo nebo tak nějak…přečte si to tak jako tak, nebo to bude vnímat podprahově…efekt asi stejnej, pokud to nějakej efekt má..

  A z dosažením těch cílů to řeším jinak…když si třeba řeknu, tak a teď alespoň měsíc budu dělat tohle a tohle…vytvořím si kalendářík a škrtám si dny, když vynechám, přijde nějaký trest, který si sama určím….je to však vhodné jen pro ty, co mají nějakou vůli 🙂

  l
  lucik21

  heslo je sice jednoduché, ale vymyslet ho je hodně složité

  s
  Sylfida

  To je výborné vysvětlení, asi to vyzkouším s tímhle záměrem a uvidím, jestli se dokopu k určitým věcem, které bych udělat opravdu chtěla 🙂 Afirmacím moc nevěřím, ale činům ano.

  g
  glady

  vliv hesla na životní štěstí myslím zkoumat nebudu

  alena

  to určitě ne, ale…jedna věc mě na tom zaujala. Zakusila jsem, jestli mě nějaký „šťastný“ heslo tak narychlo napadne. Nenapadlo. Takže efekt bude možná jinde.
  Nejde ani tak o heslo jako o to, že si ten člověk dal práci s tím, definovat, co by vlastně v danou chvíli od života chtěl. Dosáhnout konkrétního cíle je pak jistě snadnější, než se zbavit jakýhosi neurčitýho leč nedefinovanýho pocitu, že nejsem v životě spokojen, akorát mě nenapadá, co udělat, abych spokojen byl. Takže v tom podle mě bude ten efekt. To, že jednou či dvakrát za den naťukáte slovo na klávesnici určitě štěstí nezaručí – pak by nebylo nic snazšího, než po ránu otevřít word a desetkrát za sebou napsat daný heslo a mělo by být vystaráno.
  Všimněte si také, že všecka ta hesla byla dost konkrétní – nebylo tam třeba „chci být šťastný“ nebo „rád bych měl spoustu peněz ale vím houby kde je vzít“. To už by totiž pak nefungovalo. Zatímco „pozvat ji na rande“ se určitě dá splnit i bez zaheslování. Takže to vlastně ani není „pozitivní myšlení“. Jen taková „blbenka“ (nezapomeň udělat…) což fungovat, narozdíl od toho prvního, může.

  b
  Bobina1

  Nemyslím, že změnit heslo zaručuje štěstí.

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist