Berany okouzlí vůně jara. Býci, pozor na jazyk. Blíženci jsou akční. Týdenní horoskopy podle tarotu

Jaký bude nový týden od 28. února do 6. března 2022, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

shutterstock_1682947750-1100x618.png Zdroj: shuttertock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Nádherné a voňavé jarní energie na tebe čekají od pondělí až do neděle. Chuť a radost ze života se tě pevně drží a hned tak nepustí. Zařizuj, vyřizuj, jednej, uzavírej nové smlouvy. Neboj se dořešit nepříjemné záležitosti, všechno zvládneš s lehkostí a klidem.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dávej pozor na to, co ostatním řekneš nebo vykonáš. Později bys totiž mohla litovat a víš, že vyslovené věty se již nedají vzít zpět. Kvůli vysokému pracovnímu nasazení můžeš pocítit únavu, v polovině týdne se již všechno zdárně vyjasní a zbytek týdne již bude pohodový a plný radosti.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V práci i doma zvládneš nejen každodenní povinnosti, ale ještě „srovnáš do latě“ všechny ostatní. Dobře děláš, není důvod, proč bys veškerou práci měla vykonávat sama, s láskou rozdělíš úkoly a pak se již můžeš těšit na velmi příjemné a pohodové dny. Pokud potřebuješ cokoliv dořešit a vyřídit, nic neodkládej, štěstí je na tvé straně.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nový týden proběhne v poklidných energiích, raději neměj příliš velká očekávání, protože se nic zásadního nestane. V klidu propluješ každým dnem bez velkého úsilí, což v tobě může vyvolat pochybnosti. Nenechej se zmást pocity a vychutnávej každý den v radosti a harmonii.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máš před sebou velmi šťastné a radostné dny. Osud je ti nakloněn nejen v pracovních záležitostech, ale také v lásce a osobním životě. Můžeš se těšit na dobré zprávy ohledně financí a překvapit tě může někdo z rodiny. Užívej nadčasové dny a využij vše na maximum.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Bez ohledu na počasí u tebe prostě stále svítí sluníčko. Dařit se ti bude ve škole, v práci, ve vztazích a také v oblasti lásky. Pokud hledáš nové místo a máš obavy z pohovoru či konkurzu, tak věř, že také zde na tebe čeká úspěch a nadšení z výsledku.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Harmonické a láskyplné dny na tebe čekají po celý týden. Skvělé pracovní výsledky tě nadchnou a umocní dobré pocity. Tvé sebevědomí roste, stejně jako radost a štěstí, které věrně stojí při tobě a hned tak se tě nepustí. Dařit se ti bude nejen v osobním životě, ale také ve škole a při náročných jednáních.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Přichází skvělé energie, díky kterým zvládneš nejen náročné pracovní povinnosti, ale také zkoušky, pohovory či úřední jednání, které máš před sebou. Neboj se pustit do jakékoliv činnosti, která ti v minulosti nešla. Úspěch, štěstí a radost z dobře vykonané práce v tobě probudí mnoho nádherných emocí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pomalejší rozjezd pracovního týdne nemění nic na faktu, že tvé dny budou v naprostém klidu a harmonii. Nenechej se zmást tím, že věci nejdou tak rychle, jak si přeješ. Pamatuj, všechno má svůj čas, proto se nesnaž nic urychlit nebo změnit na sílu. Pak prožiješ šťastné a radostné dny v naprostém souladu se svým srdcem.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Důvěřuj svým schopnostem! Tvá vnitřní síla bude motivovat také ostatní. Radostné a úspěšné dny využij zcela ve svůj prospěch. Dařit se ti bude nejen při jednání v práci nebo na úřadech, ale také ve škole či v osobním životě. Skvěle překonáš překážky a užiješ si také víkendové radovánky s nejbližšími.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Začátek týdne bude náročnější na pracovní povinnosti, v polovině týdne se vše zase ustálí a poběží na pohodu. V oblasti práce přijde změna později, proto nebuď zklamaná, pokud hledáš nové místo a stále se nedaří. Osobní život ti vše vynahradí příznivou a vstřícnou energií.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máš před sebou báječné a dynamické dny, které jsou zcela ve tvé režii. Dařit se ti bude v práci, v lásce a také v osobním životě. Klidně se pusť do činností, které ti v minulosti nešly, budeš nadšená výsledkem. Štěstí, radost a pohoda je tady jen a jen pro tebe.

foto-zdroj: shutterstock.com

28.2.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist