Berani dořeší minulost a Býci dostanou skvělou zprávu. Co čeká na tebe podle horoskopu v následujícím týdnu?

Komu jsou tento týden tarotové karty nakloněny a kdo se bude muset poprat s nějakou tou nepříjemností? To ti právě teď prozradí naše nové týdenní horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Nádherné dny propojené citem, harmonií a radostí. Ať jsi na dovolené, doma či v práci, rozhodně se máš nač těšit. Pokud musíš dořešit jistou situaci, která je náročnější emočně, jednej s láskou, rozvahou a respektem, výsledek tě nadchne.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Skvělé energie nejen v oblasti vztahů, přátelství a lásky, ale také konečně získáš to, po čem tak dlouho toužíš. Můžeš se těšit na velmi příjemné překvapení v podobě skvělé zprávy nebo nečekané návštěvy.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Radost, pohoda a humor na tebe čeká každičký den. Pocity, že se vracíš zpět do dětství, v tobě probudí krásnou hravost a touhu udělat něco bláznivého. Zkoušej, hraj si, blbni a užívej léto do sytosti, budeš nadšená a tví nejbližší s tebou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Konečně začíná svítit sluníčko bez ohledu na počasí. Stísněná atmosféra odchází a přichází nádherné letní dny se skvělou společností a zábavou. Pokud jsi v práci, neřeš problémy ostatních, jsou nepodstatné a vůbec se tě netýkají, nakonec by se tvá dobře míněná rada obrátila proti tobě.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud řešíš zásadní životní otázku a máš pocit, že se neustále točíš v kruhu, nezoufej! Nechej si dostatek času na rozmyšlenou a s úsměvem vykroč vstříc letním dnům. Štěstí, pohoda a radost ze života tě budou provázet na každém kroku.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Dostáváš velkou příležitost skoncovat s tím, co tě dlouhodobě sužuje a trápí. Nechej minulost za sebou i když tě to může bolet, vykroč směle vpřed novému životu. To, že budeš nadšená a šťastná, je jisté.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Celý týden bude probíhat v osvěžujícím a harmonickém rytmu. Užívej každý den v radosti a lásce, protože to, co k tobě přichází, je nádherné. Pokud potřebuješ cokoliv dořešit, s chutí do toho, vše půjde samo.

Štír (24.10. – 22.11.)

Vykroč s úsměvem do nového týdne a nespěchej. Vše, totiž půjde v pomalém rytmu, počítej se zdržením, které nakonec oceníš. Zbytečně se nestresuj a postupuj pomalými krůčky vpřed. Nakonec budeš nadšená, protože zjistíš, že není nic důležitější než pohoda, klid a láska.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Otevřenost, schopnost rychle a pohotově jednat zejména v pracovní oblasti oceníš nejen ty, ale také tví kolegové. Dařit se ti bude také v osobním životě a lásce. Hbitě se rozhodneš pro nejlepší řešení a cesta ke štěstí leží před tebou. Raduj se a sdílej krásné pocity s ostatními, vše se ještě znásobí.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Klidně se usmívej na život, protože na tebe čekají nádherné a láskyplné energie po celý týden. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také v oblasti lásky a v osobním životě. Pokud potřebuješ dořešit finance, pusť se do toho, výsledek předčí tvá očekávání.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Náhlá a nečekaná změna tě zpočátku překvapí, pocit, že do tvého života uhodil blesk, v tobě může probudit obavy. Jakmile se uklidníš, zjistíš, že je vše v nejlepším pořádku a začneš si konečně užívat život plnými doušky. Co do tvého života nepatří, odchází a přichází štěstí, láska a radost.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nadechni se, usměj a vykroč směle do nádherných dnů, které tě nadchnou a uchvátí. Dařit se ti bude nejen v lásce a v osobním životě, ale také v práci. Konečně nacházíš ztracenou stabilitu a pouštíš se také do věcí, které ti v minulosti nešly.

foto-zdroj: shutterstock.com

19.7.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist