Berani a Býci dokážou zázraky. Blíženci ukončí minulostní spory. Co čeká tento týden ostatní znamení?

Jaký bude nový týden od 28. března do 3. dubna 2022 podle tarotových karet, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy.

horoskopy2.0-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Pohodový a láskyplný týden je tady jen pro tebe. Dařit se ti bude při zvládání náročných zkoušek či zdolávání pracovních úkolů. Vychutnávej příjemnou pohodu, která na tebe čeká také v osobním životě. Radost, štěstí a slunce stojí věrně při tvém boku.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V zaměstnání i v osobním životě se ti bude dařit. Obohatí tě setkání s dávno ztraceným přítelem, díky kterému se v tobě probudí nádherné vzpomínky a radostné pocity. Neseď doma, otevři své srdce a začni se těšit na šťastné setkání.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Máš možnost skoncovat jednou provždy se záležitostí, která tě dlouhodobě trápí a sužuje. Změna, která při tobě stojí, čeká jen na to, až se rozhodneš a vše s klidným nitrem přijmeš. Jdi vpřed a neotáčej se zpět, co bylo, je pryč a na tebe čeká nový život.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Harmonie nejen v osobním životě, ale také v oblasti práce a při studiích. Pokud hledáš nové místo, tak dostaneš šanci získat místo svých snů. Neboj se předvést, co umíš a přijmi vše jako výzvu, která v tobě probudí mnoho krásných emocí a dobrých pocitů.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Začátek i konec týdne se ponese v radostných energiích. Tvůj život se konečně uklidňuje a přichází čas, kdy máš šanci splnit si své sny. Můžeš potkat svou bývalou lásku a vzpomínky, které se v tobě probudí, ti dodají odvahu k dalším činům.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máš velkou šanci získat nové zaměstnání nebo být úspěšná na konkurzu. Pozor na nerozhodnost, která by ti mohla zbytečně zkomplikovat tvé rozhodování. Dařit se ti bude také v osobním životě, v práci i při zdolávání zkoušek.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V pracovní oblasti můžeš očekávat nové příležitosti bez ohledu, jestli místo máš, nebo teprve hledáš. Úspěch na tebe čeká také v komunikaci a při zdolávání překážek, což pro tebe znamená – správně se rozhodnout. Neváhej a přijmi do života vše, co k tobě přichází, budeš nadšená a šťastná.

Vyzkoušej také:

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Spokojenost a radost ze života pocítíš hned v pondělí, uvědomíš si, jaké štěstí v životě máš. Můžeš se těšit na nádherné setkávání s přáteli, rodinou či kolegy. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také v lásce a osobním životě.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Můžeš se těšit na hezké dny nejen v práci, ale také v osobním životě. Jestli hledáš nové místo, díky nečekané náhodě se před tebou otevřou zcela nové obzory a tvé nadšení nebude brát konce. Radost, harmonie a také láska je tady pro tebe po celý týden.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Potřebuješ vyřídit důležité věci na úřadě nebo tě snad čeká důležitá zkouška či jednání a propadáš strachu, jak vše dopadne? Zapomeň na strach, všechno se vyvíjí podle tvých představ a plánů. Nic neodkládej, tvé komunikační schopnosti ti pomohou vyřešit i ten nejzapeklitější problém. Komunikuj, jednej, zařizuj, budeš nadšená a šťastná.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Zhluboka se nadechni, usměj a vykroč vstříc úspěšnému týdnu naproti. Dařit se ti bude zejména při zdolávání náročných zkoušek i pracovních úkolů. Máš před sebou dny nových příležitostí, využij sílu, kterou v sobě máš, na maximum, štěstí a úspěch tě neminou.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Úspěch, štěstí, radost a ještě mnohem víc, než si umíš představit, takové jsou energie nového týdne. Využij vše ve svůj prospěch a nic neodkládej na později. Svůj život máš pevně ve svých rukou a dařit se ti bude opravdu ve všem.

foto-zdroj: shutterstock.com

28.3.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist