Femina.cz » Magazín » Zábava » Farmář už zase hledá ženu!

Farmář už zase hledá ženu!

Farmář už zase hledá ženu!

Magazín: Zábava | autor: Petra Martišková | vydáno 13. 07. 2011

Také jste rádi sledovali osudy farmářů, kteří se rozhodli změnit svůj život a prostřednictvím televizních kamer si najít lásku svého života? Zajímalo vás, jestli kontroverznímu páru Petru Hájkovi a jeho vyvolené Adrianě vztah vydržel? Pak určitě uvítáte novou řadu oblíbeného „Farmáře“, který se právě teď vrací na televizní obrazovky.

A byla svatba veliká

Ještě si vybavujete trojúhelník Johanka, Petr a Adriana? Kdo ví, kde je teď konec Johance, ale doufám, že se má dobře a lépe, než v době, kdy se historicky první zdejší Farmář natáčel. Její rychlé vzplanutí, láska a následné zklamání bylo propráno ze všech stran, stejně jako těžko uvěřitelné a hlavně hodně rychlé vzplanutí Petra k dosud upozaděné Adrianě. Nebudu vás napínat, pokud jste první díl nové série neviděli a prozradím, že Petr s Adrianou nejen, že čekají svého prvního potomka, ale v květnu si řekli také své ano.  Najdou i další adepti na lásku své štěstí? A myslíte, že je možné najít jí ve světle reflektorů a za všudypřítomného bzučení zapnutých kamer?


No, šancí je hned deset. Přesně tolik farmářů má šanci na životní zlom. Prvním z nich je Honza. Vyléčený alkoholik, který utekl od pití i civilizace pod Kunětickou horu, kde farmaří, chová koně, pštrosa i bizona. Na ohni upeče sobě i pocestným buřtíka nebo uvaří svíčkovou. Pokud jste se nedívali, pak vězte, že umí vařit, prát, žehlit i zašívat. No, není k sežrání? Jasně, že za každým takto dokonalým chlapem se musí objevit obrovské ALE. Honza je třikrát rozvedený…

To Michal je jeho pravý opak. Mladý, nezkušený, teprve devatenáctiletý čerstvý maturant, který žije na rodinném statku s rodiči.  A i když je mi poměrně sympatický, pominu-li žalostně nízký věk, a vypadá na vtipálka a pohodáře, jednu věc nechápu. Jak to, že takhle mladý člověk nedokáže najít lásku mezi svými vrstevníky? Tak uvidíme, jestli dívky v jeho věku a mladší se poženou do farmaření, namísto vymetání diskoték a zábav.

To Milan už bude pro láskou zklamané ženy asi lepší a hlavně věkově vyrovnanější partie. Sympatický vdovec, který se stará o dva syny, chová krávy a býky, pěstuje obilí a zeleninu, hledá do svého života ženu, která nebude sebestředná, namyšlená a hlavně nebude kouřit. Btw, jeho výjezd s obrovským kombajnem za doprovodu rockové muziky byl opravdu impozantní. Kam se hrabou motorkáři a jejich nabušené mašiny.:-)

Dalším adeptem na lásku je třiatřicetiletý Jéňa, který žije v Podkrkonošší, ovšem jeho bydlení se s pastuškou Vlastíka z první řady pořadu nedá srovnat. Ne zrovna upovídaný farmář má spoustu kamarádů, což je dobré znamení, nemyslíte? A když by vám vztah neklapal, pak vězte, že vlastní obrovské pozemky, takže je tu velká šance, že polezete-li si na nervy a budete-li si chtít od sebe odpočinout, nemusíte se klidně i celý rok potkat. Co zaujalo mě, ale čistě materialisticky z pohledu někoho, kdo tráví zimu přikládáním do kamen je vlastní les na topení. :-)

Pro ty, které touží po životě na konci světa je tu Standa (69 let), který vlastní malou zoologickou zahradu Na konci světa a vůbec jednu z nejhezčích farem této série. Ta se mi skutečně líbila, včetně útulné hospůdky. Co mě hodně překvapilo, je jeho láska k cestování. To u statkářů, farmářů a sedláků nebývá zrovna častým jevem. Přesněji řečeno, takoví by se dali spočítat na prstech jedné ruky. Standovi nevadí ani partnerka s dětmi, předpokládám však, že s dětmi krapet odrostlejšími, neumím si ho totiž představit, coby milujícího náhradního otce třeba pětileté holčičky. Nevím, nevím, jestli by měl dostatek energie na výchovu a vše s tím spojené. Avšak, když zvládne takovou farmu, možná by si i s tímto hravě poradil. No, nechme se překvapit.

Každá reality musí mít i svého zvláštního patrona a myslím, že tentokrát nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že se jím stal jedenačtyřicetiletý Jiří. Katolík, který za svůj život zažil pouze platonickou lásku a ve svém věku je možná ještě sexem nepolíbený touží po svobodné a bezdětné ženě, kterou by si rád vzal v kostele. Ale pozor. Chce mít tři děti! V dnešní době skoro nerozum. Jeho hlášky každopádně vejdou do historie, minimálně této série určitě, třeba dnes již kultovní: „Sedláci nekoušou,“ nebo „Nejsem pro tabletkové soužití.“ Wow.:-)

Mě osobně byl z celé desítky nejvíc sympatický pětatřicetiletý Jan. Soudě podle medailonku k sobě hledá ženu sobě rovnou, tedy pohodářku se smyslem pro humor. Myslím, že všechny adeptky na lásku potěší, že je nechá ve svém domě nejen zařizovat, ale dokonce výrazně obměňovat a zútulňovat.

To rozvedený Oldřich bude asi z trošku jinačího těsta. Jeho manželství zkrachovalo, protože Olda dával více přednost práci než manželce. Takže, pokud jste nadšená workoholička, která chce seknout s kancelářskou prací, ale ne s prací jako takovou, máte jedinečnou šanci.

Do Vysokého Mýta můžete zamířit za Miloslavem (53 let), který o sobě tvrdí, že je romantik a v televizi rád kouká na filmy, kde dobro zvítězí nad zlem. To je podezřelé, řekla bych. :-) Každopádně jeho statek by ženskou ruku potřeboval jako sůl a drahé kamení. Ač má domů několik, žádný není dokončen, přičemž na jednom pracuje už dvacet let. Z jeho medailonku jsem usoudila, že touží po ženě, která přijme tradiční rozdělení rolí muže a ženy ve společnosti. Stručně řečeno, pokud ráda vaříte, staráte se o rodinu a péče o ní je pro vás vším, pak právě Miloslav by mohl být tou trefou do černého.(Nic pro nás feministky:-))

Desítku zavírá Tomáš (31 let), který se kromě luk, polí a zvířat stará i o nemocnou maminku. Zúčastnil se i minulé série, ale jeho příliš vysoké nároky ho vyšachovaly ze hry. Bude to letos lepší? S jedním se s ním ztotožňuji a to s myšlenkou: „ Příroda to udělala, že mají být dva, tak proč bych měl být jeden?“ Tesat do kamene, řekla bych. Tak snad se našim farmářům zadaří a najdou tu svou druhou půlku. Co vy, vybrali byste si?

Další články z rubriky

Komentáře (15)

Datum Autor Nadpis
26. 07. 2011 kralicek reality show (reakcí: 0)
18. 07. 2011 Lafik Farmáři (reakcí: 0)
16. 07. 2011 krockovapavla :( (reakcí: 0)
15. 07. 2011 weronika9 farmář (reakcí: 1)
15. 07. 2011 evik56 farmáři (reakcí: 0)
14. 07. 2011 Viky17 :-) (reakcí: 0)
14. 07. 2011 helenadon farmář (reakcí: 0)
14. 07. 2011 ladouch - (reakcí: 1)
14. 07. 2011 Anii Farmář (reakcí: 0)
14. 07. 2011 diesonne Farmáře (reakcí: 0)
14. 07. 2011 soffie já nevím, (reakcí: 0)
14. 07. 2011 jijina Farmář už zase hledá ženu! (reakcí: 0)
13. 07. 2011 Zuzana2403 Farmář hledá ženu (reakcí: 1)
13. 07. 2011 aduja Farmář hledá ženu (reakcí: 0)
13. 07. 2011 Grei super! (reakcí: 3)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

25. 02. 2017 Horoskop Rak

Dnes už od rána nahoď vřelý úsměv a usmívej se na každého, koho potkáš. Uvidíš, že se tvůj den jako mávnutím kouzelné... Celý horoskop

Karta dne

Osm pohárů
Dnes máš skvělou příležitost odpoutat se od všeho starého, co ti již neslouží a pouze tě omezuje. Čeho se to může týkat? Vztahy, které dávno přetrvávají spíš jen ze zv...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist