Femina.cz » Magazín » Móda » Boty, se kterými u mužů určitě nezaboduješ

Boty, se kterými u mužů určitě nezaboduješ

Boty, se kterými u mužů určitě nezaboduješ

Magazín: Móda | autor: Pavla Jelínková a Petra Martišková | vydáno 16. 09. 2016

Botky a botičky, obouváš je každý den, ladíš s outfitem, barvou i stylem, nebo se snažíš vzbudit dojem extravagancí a i kdybys jich měla plný botník, pořád je to málo. Ale víš, které boty se líbí mužům a které na ženách naprosto nesnáší? Vyzpovídali jsme je.

Myslela sis, že si muži toho, co máš na nohou ani nevšimnou? Tak to tě musíme vyvést z omylu. Muži si našich botiček všímají víc, než si myslíš. A ne všechny se jim líbí. Víme, které boty bys měla z botníku nekompromisně vyházet. Tady je máš:

Klínku dej vale!

I když jsou botky na klínku pohodlné a ty na ně nedáš dopustit, muži je v lásce zrovna nemají. "Boty na klínku mi přijdou prostě děsivé," říká Lukáš (28 let). "U mladé, krásné, štíhlé holky mi tyhle boty, ještě když jsou takové ty proutěné, nebo z jaké slámy to je, přijdou totálně antisexy. Na starší ženě mi nevadí. A proč? Asi proto, že je mám spojené s paní učitelkou ze školy, která je po nás házela," směje se Lukáš. 

Boty bez podpatku

Pro nás jsou pohodlné, můžeme v nich v pohodě doběhnout tramvaj, nikde netlačí a nebolí nás z nich nohy. Ale pro muže jsou boty placky bez podpatku mimo mísu. Zdají se jim příliš babičkovské a patřící na nohy seniorek vyššího věku. "Tak s tím můžu jen souhlasit," potvrzuje Jirka (35 let). "Placky bez podpatku se hodí pro malé holky a staré babči. Mladá holka má mít styl a ne boty s třásněmi. Výjimkou jsou tenisky, botasky, sneakersky, ty jsou pro mě  super klidně i k sukni. To vypadá hodně dobře," uzavírá Jirka.

Platforma ano i ne

Boty na platformě jsou sice pro nás skvělé, ale u mužů je to tak na půl. Někteří je berou na milost a jiní je na ženách nesnáší. "Ty mi nevadí, vypadají docela hezky," přiznává Petr (25 let). "Tak to já je teda nemusím," nesouhlasí Radek (36 let). "A už vůbec ne na holkách, co jsou mrňavé a kompenzují si tím svou výšku." Tak teď babo raď. Jisté je, že pro většinu mužů jsou na nožkách ženy lepší než klínek či obuv na nízkém tzv. pánském širokém podpatku či zcela bez podpatku. 

No, tak to by bylo. Teď by nám ještě mohli chlapi poradit, co si teda máme na nohy vzít, nebo si je jen omotat hadrem? Kdepak! Muži mají jasno i v tomto. Nejvíc sexy jsou podle nich podpatky. 

Podpatky? Jak které!

Boty na širokém, pohodlném podpatku, ve kterých si nemačkáš nožku a cítíš se dobře? Zapomeň! Ani ty nejsou pro muže dost dobré. Ne každým podpatkem muže zaujmeš! Takový široký a plochý se jim nelíbí, zato úzký, tvarovaný nebo extravagantně řešený ano. Zkrátka a dobře, je jasné, že muži se za tebou ohlédnou, když se vznosně poneseš na vysokém a ideálně uzounkém podpatečku a budeš natřásat své vnady v kratší sukni.

Vysoký podpatek je sexy

Dámské boty na vysokém podpatku podtrhnou dle pánů ženskost, zlepší držení těla a dají vyniknout krásně ženským křivkám - nohám, ňadrům i zadečku. Tyto argumenty zněly z úst pánů nejčastěji. A tak pokud chceš být svůdná, flirtovat nebo jen zazářit ve společnosti, určitě si nazuj botky na vysokém podpatku. A podle mužů čím vyšší, tím lepší.

No, my v redakci nedáme třeba na takové balerínky, žabky nebo tenisky dopustit. To si mohou pánové říkat, co chtějí. Taky bychom se mohly vymódit do bot, co najdeš v naší fotogalerii, to by teprve koukali. :-) 

Foto zdroj: Shutterstock.com, pinterest.com, facebook.com

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
22. 09. 2016 goldie ... (reakcí: 0)
21. 09. 2016 liddduska podpatky (reakcí: 0)
21. 09. 2016 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
16. 09. 2016 Stendy - (reakcí: 0)
16. 09. 2016 pepina . (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

27. 03. 2017 Horoskop Rak

Dnes ti bude připadat, že čas neskutečně letí. V práci nebudeš stíhat a šéf už bude nedočkavě podupávat u dveří, aby ... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist