Zileri, Versace, Armani Oblek na míru je pro muže již dostupným luxusem

Stále více mužů dbá o svůj zevnějšek, a tím nemyslíme pouze fakt, že se holí, používají značkové parfémy, cvičí nebo si kupují značkové oblečení. Roste počet těch, kteří si nechávají šít oděvy přímo na míru. Správně ušitý oblek především sedí a skrývá nedostatky postavy. Milovníky detailů pak potěší tajné kapsičky, monogramy aj. origininalitky, které se odráží od vskusu majitele. Zkrátka dobře padnoucí oblek je vizitkou každého úspěšného muže stejně jako kvalitní boty nebo drahé hodinky… Jak jej vybírat

Zakázkově ušitý oblek představuje špičku v pánské módě

Správně ušitý oblek na míru „sedí“ lépe než oblek konfekční, byť třeba velmi drahý, je pohodlnější a dokáže výrazně potlačit možné nedostatky postavy. Především muži, kteří oblek nosí denně, velmi záhy zjistí, že důležitý je nejen střih, ale také správně zvolený materiál. Pokud totiž muž, který ráno vyšel z bytu jako naprostý elegán, vypadá po vystoupení z auta nebo hromadné dopravy mírně pomačkaně a po několika hodinách sezení na židli dokonce jako právě vytažený ze ždímačky, není jeho vizitka zrovna příznivá. Po celém dnu v obleku ze špatně zvoleného materiálu muži také zpravidla právě nevoní, to pak nepomůže sebedražší parfém.

Perfekcionismus se občas vyplácí…

Jak dosáhnout toho, aby byl pánský oblek skutečně vizitkou

1. Je třeba dbát především na to, aby použitý materiál byl skutečně prvotřídní, nejlépe pouze z přírodních vláken.
2. Samozřejmostí by mělo být precizní, často ruční vypracování detailů, podšívky i takzvané vnitřní výbavy. Skuteční módní znalci, kteří lpí na detailech, si mohou nechat na vnitřní straně obleku vyšít svůj monogram.

Také čeští muži inklinují k nošení obleku na míru a jejich
spektrum je velmi široké. Jedná se o zákazníky všech věkových kategorií. Jsou to především muži, kteří oblek používají každodenně a vyžaduje to jejich profese, ale i muži, kteří ho oblékají pouze při slavnostních příležitostech. Při výběru látky mají relativně konkrétní představu, nechávají si od ovšem poradit s kvalitou – druhem materiálu a barevnými nuancemi.

Návrháři se shodují, že obleky na míru již nejsou výsadou horních deseti tisíc…
Ceny obleků jsou závislé především na použitém materiálu. Kvalitní oblek na míru je možné pořídit již od 15 000 Kč. Skutečně špičkový oblek ušitý v některém z předních módních salonů z materiálu prodávaného společností stojí zhruba 25 000 Kč. Nejžádanější materiály přitom pocházejí z dílen světových výrobců jako jsou Zegna, Zileri, Versace, Armani aj.

Jakub Koutek a Hana Konečná přinášejí inspiraci
Par Excellence

Tipy feminy:
Řekněte ANO – je rok extravagance,
užijte si ji s noblesou…
Žofín si užil nevěsty něžné i vášnivé.
Lilian Sarah Fischerová je jako oheň!
Iška Fišárková
získala nejvyšší ocenění v české módní branži
Dámské i pánské spoďárky,
které frčí letos na jaře a v létě

25.4.2007 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist