Úplněk ve Střelci: Život je neustálé učení

Nastal čas si uvědomit, co utváří tvou víru a na základě čeho utváříš svůj životní příběh. Můžeš být ateistka, realistka, křesťanka nebo buddhistka. Možná se nikam neřadíš, ale přesto všechno se k některým názorům přikláníš. Zamysli se nad tím, co tě v životě nejvíc popohání. Podle jakých ideálů žiješ? Najdi si dobré zdroje nebo učitele a zkus do svého každodenního života vnést větší posvátno. Neber lidi kolem sebe jako samozřejmost, ale vnímej, co popohání je. Inspiruj se jimi a sama druhé zaujmi svými názory, postoji a slovy.

uplnek-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Přesný úplněk v ohnivém znamení Střelce nastane dnes, ve středu 26. 5. 2021, po obědě ve 13:13. Vzpomeň si na své sny, protože k tobě mohlo přijít učení. Polarita znamení Blíženců a Střelce je polaritou žáka a učitele. Blíženec lační po poznání a Střelec předává svou moudrost. Tento den ti má připomenout, že učení nikdy neskončí, a tak dobře vybírej, čemu věnuješ svou pozornost, protože vše se naučit nedá. Své aktivity vybírej v duchu toho, čemu v hloubi duše věříš. Nenech se svést cestou jiných, ale hledej odpovědi ve svém vlastním srdci.

Najdi si dobrého učitele

Nesnaž se všechno zvládnout sama. Když si najdeš dobré učitele a průvodce v oborech, které tě momentálně zajímají, urychlíš si značným způsobem cestu. Vybírej však trpělivě a moudře. Nespoléhej jen na neosobní recenze lidí, které ani neznáš. Raději si nech poradit od přátel, o kterých víš, že tě dobře znají. A i toto doporučení prověř filtrem svého srdce. Důležité je, aby ti způsob předávání moudrosti dokonale sedl. Někdo potřebuje jemnou ruku a někdo tvrdší. Sama musíš zjistit, co je pro tebe nejlepší. Vzpomeň si na všechny své důležité učitele nebo lidi, kteří měli největší vliv na to, čemu věříš teď. To může být dobrým vodítkem.

Nauč se nový jazyk nebo dovednost

Znamení Blíženců vládne všem jazykům i mnoha řemeslům. Pokud tě trápí, že ještě neumíš dobře anglicky, pusť se do toho. Nejlepší bude, když budeš kontaktovat rodilé mluvčí a budeš se snažit s nimi co nejvíce komunikovat. Nic neodkládej a věnuj se činnostem, o kterých jsi v minulosti již několikrát uvažovala. Když si sama nevytvoříš čas pro tvé aktivity, nikdy se zřejmě nic nestane. Je důležité své dobré nápady ihned uskutečňovat a v tomto ti může právě pomoci znamení Střelce, které ti může rozšířit nejen obzory, ale dodat i potřebnou dávku energie k činům. Když se něčemu budeš učit, zkus se u toho usmívat do svého těla. Tím můžeš spojit proces učení s léčivou meditací.

Svá slova vol pečlivě a s láskou

I když se to nezdá, slova mají obrovskou sílu a moc. Zaměř se v následujících dnech na intenzivní práci s afirmacemi. Svou mysl můžeš postupně zcela přeměnit a afirmace bývají tím nejdostupnějším nástrojem, který můžeš mít. Sleduj ve zvýšené míře kvalitu tvých vlastních slov vyřčených i těch nevyřčených. Skládej své osobní modlitby a v tomto ohledu se klidně inspiruj klasikou, pokud ti to půjde ztěžka. Nicméně tebou vytvořená, upřímná modlitba, vycházející z tvého srdce, je tou nejmocnější tvořivou silou. Když se naučíš nelpět na výsledku, ale posílíš důvěru v život, vše bude najednou možné a budou se dít zázraky. Spoj svá slova s vyšším záměrem a uskutečni si ve svém životě nekonečné štěstí.

26.5.2021 2:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist