Úplněk ve Střelci: Naslouchej své vnitřní moudrosti!

Přesný úplněk nastane dnes, tedy v úterý, ve 13:51 odpoledne. Den může být hektický, a tak se snaž udržet svůj vnitřní klid i nadhled. Zamysli se nad tím, čemu ve svém životě nejvíce věříš, a jaké jsou tvé vyšší ideály.

uplnek-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Nesnaž se na všechno hned nalézt odpovědi, ale více důvěřuj své vnitřní moudrosti. Nepochybuj o svých názorech a dovol si více důvěřovat své intuici. Jakou dovolenou bys ve svém životě chtěla ještě zažít? Rozvíjej své jazykové dovednosti nebo aspoň zlepši svou angličtinu, která ti na cestách může přijít vhod. Pokud budeš uvažovat o dlouhodobém studiu, nastal čas udělat odvážný krok vpřed.

V následujících dnech se v tobě může probudit velká touha po poznání nebo cestování. Zapiš se na nějaký zajímavý kurz, kde rozšíříš nejen své dosavadní znalosti, ale i moudrost, kterou v životě hledáš. Zkušenosti jsou těmi nejlepšími učiteli, a tak se neboj udělat odvážný krok do neznáma. Pokud něco zatím nezvládáš, nauč se to. Sepiš si seznam všech největších tužeb, které se týkají cestování, studia nebo jakéhokoliv jiného dobrodružství. Zkus navázat přátelský vztah s někým, kdo pochází ze vzdálených zemí, a inspiruj se tradicemi, které ti jsou zcela neznámé. Máš-li možnost odcestovat, neváhej ani vteřinu.

Najdi si dobré učitele

Dobrý učitel ti může výrazně zkrátit čas, který bys jinak musela trávit intenzivním a zdlouhavým studiem. Jaký obor bys chtěla ještě vystudovat nebo co by ses ve svém životě chtěla ještě naučit? Bav se s lidmi, kteří jsou ve svých oborech kapacitami, a naslouchej jejich radám, které nejdou získat z obyčejných knih. A pamatuj, že na věku nezáleží. Ocitáš se v době, která je svým způsobem neopakovatelná a výjimečná. Čím více se toho naučíš, tím více toho můžeš předat svým potomkům. Život je škola, která tě má bavit od narození do smrti, a tak se vyhni těm, kdo ti srážejí sebevědomí.

Poznávej cizí kultury

Svět se vlivem internetu a dalším moderním technologiím značně zrychluje. Jsi obyvatelkou planety Země, a tak všechny vnímej jako své vzdálené bratry a sestry. Zamysli se nad tím, jaká cizí země tě nejvíce inspiruje a více se zajímej o jejich tradice a zvyky. Nejlepší bude, když se odvážíš cestovat na místa, která tě nejvíce lákají. Možná tam objevíš svůj minulý život, nebo i ten budoucí. Zdokonaluj se ve svých jazykových dovednostech, které ti pomohou si tyto zkušenosti ještě více užít. Chceš-li například jednoho dne navštívit jižní Ameriku, nauč se španělsky nebo portugalsky. Čím více energie dáš do příprav, tím lepší zkušenosti zažiješ.

Vyzkoušej také:

Nauč se snít o své budoucnosti

Napiš příběh nebo povídku o své ideální budoucnosti. Dovol si snít bez jakéhokoliv omezení, protože život tě může překvapit zcela nečekanou nabídkou nebo jinými podobnými zázraky. Každou noc si představuj, jak se ocitáš na místech, kde jsi šťastná a spokojená. Zkus popsat všechny detaily této představy, abys lépe poznala své skutečné potřeby. Dávej pozor na to, co si přeješ, protože se to tak jednoho dne zřejmě stane. Nenech se zmást sny a tužbami ostatních, protože každý jsme zcela jedinečnou duchovní bytostí, která se rozhodla prožít velkolepý příběh, který si každý píšeme sami. Svou mysl ničím nelimituj a probuď v sobě víru, která hory přenáší.

14.6.2022 12:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist