Úplněk v Panně: Nauč se vnímat řeč svého těla

Úplněk v Panně nastane dnes, tedy v úterý 7. března, kolem poledne. Sny mohou být velmi silné, jasné a v mnoha případech i léčivé. Zároveň v tento den nastává další mayské období králíka, které přeje zrodu nových idejí, projektů i dětí.

uplnek-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Znamení Panny je velmi spojeno s tělem a Ryby s duchem. Tato polarita přeje léčení jak těla, tak různých psychických potíží. Doporučuji se věnovat detoxikaci těla i mysli. Poděkuj svému tělu za to, jak úžasný nástroj to je, protože ti bude sloužit do konce tohoto jednoho lidského příběhu. Duch přetrvává, ale těla jsou jako šaty, které si duše neustále obléká.

Zamysli se nad svým vztahem ke svému tělu. Prožíváš ve svém životě dostatek radosti, vášně a jsi spokojená s kvalitou tvého zdraví? Pokud ne, nastal čas něco ve tvém životě změnit. Můžeš se rozhodnout cvičit pravidelně jógu nebo se přihlásit na kurz tance, který bude zároveň i terapií. Věz, že tvé tělo mluví jinou řečí než tvá mysl. Je více spojeno s tvými opravdovými pocity, které jsou signály duše. Když se této řeči budeš postupně učit, budeš mnohem lépe reagovat na kolikrát nečekané a náhlé situace, které mohou v každodenním životě nastat. Důvěřuj svému tělu a popřemýšlej, co by si asi nejvíce přálo v dalších letech.

Stáváš se tím, co jíš

Zamysli se nad tím, zda jíš vědomě a zda projevuješ při jídle vděčnost za hojnost, kterou ti matka země poskytuje. Dobře vybírej potraviny, které do sebe vpravuješ, protože způsob tvého stravování může říct hodně o tom, jaký vztah ke svému tělu momentálně máš. Jez s radostí i úctou a vděčností. Experimentuj s různými druhy jídel a vytvoř si svůj vlastní systém, který bude pro tvé jedinečné tělo nejlepší. Čím zdravější bude tvé stravování, tím jasnější bude i tvá intuice a myšlenky. Budeš mít více energie k manifestaci tvých přání a snů. Nezapomeň na pitný režim a můžeš vyzkoušet i různé bylinné koupele.

Vyzkoušej také:

Usmívej se dovnitř svého těla

Vnitřní úsměv je technika, která může mít obrovsky pozitivní vliv na tvé zdraví, psychiku i přitahování lepších okolností i lidí. Často se usmívej do svých vnitřních orgánů, a to velmi jemným nenápadným až vítězným způsobem s myšlenkou, že jsi dokonale zdravá, nebo s naprostou důvěrou ve tvé uzdravení, pokud tě zrovna teď něco trápí. Dech a vnitřní úsměv jsou silnými nástroji, které mohou zrychlit proces hojení všeho druhu. Usmívej se nejdříve do očí, pak do svého mozku, srdce, břicha a jednotlivých vnitřních orgánů. Můžeš to trénovat při chození, sezení, milování, spaní nebo studiu. Vlastně neexistuje okamžik, kdy se nemůžeš tiše smát.

Modli se za zázračné uzdravení toho, co podle rozumu nejde

Když ti doktor řekne, že něco nejde vyléčit, znamená to jen, že se dosud nenašel lék, na kterém se shodlo mnoho lidí, že něco takového je možné. Mnoho léků a způsobů léčby, které jsou teď běžné, byly před pár desítkami let nemožné. Co teď není, může být. Znamení Ryb vládne snění a spánek se může stát tvou snovou léčivou laboratoří. Každý večer, než usneš, si představuj, jak tě léčí bílé i zlaté světlo. Usínej s touto představou a tiše se usmívej a věz, že i když si ráno nic nebudeš pamatovat, tak k léčení tvého těla došlo. Zkus si z toho udělat návyk a zanedlouho mohou přijít sny, které mohou způsobit malý i velký zázrak. Jediné omezení, které existuje, je ve tvé mysli. Uvolni ji a otevři se milosti i zázrakům vesmíru.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist