Týdenní horoskopy podle tarotu: Raky čeká akční týden, Ryby úspěch a Býci ocení klid

Rybky nadšeně proplouvají životem. Berani, jste nezvykle klidní. Lvy zaskočí náročná práce. Jaký bude nový týden od 24. do 30. ledna 2022 podle tarotu, ti prozradí naše horoskopy.

tydenni-horoskopy-2-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Nástup nového pracovního týdne budou provázet velmi harmonické a klidné energie. Dávej pozor na situaci, která je pro tebe emocionálně náročnější, jednej s nadhledem a láskou. Můžeš se těšit na velmi příjemné a šťastné chvíle s rodinou, přáteli i kolegy v práci.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Po delší době konečně přichází harmonie a klid. Pokud tě trápil pracovní neúspěch, tak věř, že nastává konec napětí i rivality mezi kolegy. V osobním životě se uvolní stísněná atmosféra a nedořešené spory v klidu odezní.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Čekají tě pohodové dny, které přináší úspěch nejen v pracovní oblasti, ale také při zdolávání zkoušek, jednáních a navazování nových vztahů. Pokud váháš, jestli se pustit do studia, tak věř, že budeš nadšená a s hravostí nové vědomosti uplatníš.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Rychlý, akční a dynamický týden v tobě probudí touhu po změnách. Zastihne tě novinka, která v tobě probudí mnoho radostných pocitů. V pracovní oblasti můžeš očekávat úspěch a odměnu za skvěle odvedenou práci.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud cítíš velký tlak v pracovní oblasti, tak věř, že v polovině týdne se vše zmírní a uklidní. Vydrž, nepropadej chmurám. Nečekaně se objeví nabídka, která tě zaskočí i překvapí, samozřejmě v dobrém. Osobní život ti vše vynahradí, přátelé stojí věrně při tobě a jste si vzájemnou oporou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V práci můžeš cítit napětí a omezení, jako by ti někdo neustále házel klacky pod nohy a tvé návrhy schválně smetl ze stolu. Vydrž, všechno má svůj čas, obrň se trpělivostí a nedělej žádné ukvapené závěry. Konec týdne poběží již v klidnějších a láskyplnější energiích.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nádherné a harmonické dny prozáří tvůj nový týden. V práci, na úřadech i ve škole budeš úspěšná, stejně jako při hledání nového zaměstnání. Radost v tobě vyvolá nečekaný dárek. Nezapomínej také obdarovat ostatní, úsměv je zadarmo.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Skvělé komunikační schopnosti, dobrá nálada a také radost z dobře vykonané práce ti dodají odvahu k dalším činům. Ať se pustíš do jakkoliv náročné činnosti, úspěch je zaručený nejen v práci, ale také při zvládání zkoušek či při úředních jednáních.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Začátek týdne bude kvůli pracovním i osobním povinnostem náročnější. Nemusíš se bát, nic zásadního se neděje. Překážky hravě odstraníš a polovina týdne již vnáší do tvého života harmonii, klid a štěstí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nádherné a radostné dny na tebe čekají od pondělí až do neděle. Využij vše ve svůj prospěch, štěstí se tě hned tak nepustí a zvládneš nemožné. Rozdávej radost dál, usměj se tam, kde je bolest a nabídni náruč k utěšení. Své štěstí sdílej s ostatními, vše se znásobí a umocní.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Konečně dospěješ k rozhodnutí a vyřešíš složitější situaci, se kterou sis nevěděla rady. Očekávej zlepšení v osobním i v pracovním životě a neboj se pustit do změn. Pokud se chystáš do nové práce, tak věř, že si výrazně polepšíš.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nádherné a radostné dny na tebe čekají po celý týden. V práci na tebe čeká radostná novinka a osobní život je prozářený radostí i štěstím. Sdílej svou radost s ostatními, které nakazíš dobrou náladou a vtipem.

foto-zdroj: shutterstock.com

24.1.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist