Týdenní horoskopy podle tarotu: Pozor na lhostejnost, neboj se ukázat svůj talent

Berani potřebují nadhled. Býci dokážou nemožné. Blíženci, ukažte svůj talent. Jaký bude nový týden od 14. do 20. listopadu 2022, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotových karet.

tydenni-horoskopy-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Snaž se být nad věcí a dávej pozor na lhostejnost, kterou bys mohla mít nejen k sobě, ale především k ostatním. Když přestaneš používat slůvka: „Víš, to nejde, já bych sice chtěla, ale…“ tak věř, že bez „ale“ a „chtěla bych“, tvůj život bude jednodušší. Když to zvládneš, prožiješ skvělé dny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

S chutí se pusť do práce a začni realizovat všechno, co ti v posledních týdnech dělalo starosti a nechtělo se pohnout z místa. Což se týká nejen pracovní oblasti, ale také vztahů, lásky a přátelství. Drž se zlaté střední cesty a prožiješ báječné dny.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Máš před sebou skvělé a nadčasové dny. Neboj se ukázat ostatním svůj talent. Nejen, že se ti podaří zrealizovat skvělé projekty, ještě ti ostatní budou s láskou naslouchat a následovat tvé kroky. Věnuj svou pozornost také ženám ve svém rodu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nastává období, kdy můžeš dořešit veškeré spory. S naprostým klidem zvládneš uhladit rozepře a vzájemně si vyjasnit situaci. Pocity jsou nádherné, uzdravující a harmonické. Nic neodkládej a pusť se do práce, budeš nadšená i šťastná.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Očekávej úspěch v práci, v osobním životě, ve vztazích a také v lásce. Dařit se ti bude opravdu ve všem. Představ si, že stojíš pod svou šťastnou hvězdou, která ti plní i ta nejtajnější přání. Využij skvělé energie na maximum a zapomeň na strach.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nabídky, které k tobě přichází, ti trošku zamotají hlavu. Nepočítala jsi s tím, že se budeš muset rozhodovat mezi dvěma možnostmi. Spolehni se na své skvělé komunikační schopnosti, jednej upřímně a otevřeně. Výsledek tě nadchne a oslní. Nenechej se zaskočit strachem, všechno bravurně zvládneš.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Klidné, mírné a harmonické dny v tobě probouzí mnoho nádherných emocí. Začni realizovat své tajné sny a buď odvážná. Štěstí ti přeje nejen v práci, ale také v lásce a vztazích obecně. Jdeš správným směrem, neotáčej se zpět a pokračuj dál.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dávej si pozor, ať někomu nenaletíš. To, že někdo umí bravurně komunikovat, neznamená, že dodrží své sliby. Než cokoliv podepíšeš nebo slíbíš, vše si pečlivě rozmysli a nechej si dostatek času na rozhodnutí. Pak prožiješ harmonické a láskyplné dny.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Úspěch tě nemine, ať již v práci, na úřadech či při studiích. Můžeš se těšit na podporu od přátel a na dárek, který tě velmi potěší. Buď také v roli dárce a udělej radost těm, kteří na tebe myslí a vždy věrně stojí při tvém boku.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V pracovní oblasti se můžeš spolehnout na úspěch. Spravedlivě kritická mysl se schopností rychlého úsudku ti otevírá dveře k mnoha novým projektům nebo také ke zcela nečekané pracovní nabídce. Štěstí tě neopouští ani v osobním životě a v lásce.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Od nového týdne raději nic neočekávej, nechej se jemně unášet přítomností a nepouštěj se do složitých řešení. V práci zachovej klid a raději nehledej pomoc u kolegů, kteří by tě mohli zklamat. Nepůjčuj peníze, ani si neber půjčku. Humor, úsměv a nadhled ti zaručí pohodové dny.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Klidné, mírné a harmonické energie tě budou provázet po celý týden. V práci si dej do pořádku důležité faktury a dokumenty. Může se stát, že tě zaskočí situace či problém, který jsi v minulosti nechtěla dořešit. Vše proběhne v klidu a výsledek tě nadchne.

text: Sára Částečková, zdroj: tarotové karty, foto-zdroj: shutterstock

14.11.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist