Týdenní horoskopy podle tarotu: K Rakům přichází štěstí, Býci by měli cestovat. Co čeká ostatní znamení?

Berani a Býci, vzhůru na cesty. Raci, máte před sebou šťastné dny. Jaký bude nový týden od 15. do 21. srpna 2022, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-tydenni-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Pokud se chystáš na cesty, nemusíš si dělat přehnané starosti, všechno bude probíhat rychle a plynule. Máš dobré období plné skvělých nápadů, nenechej si je proklouznout mezi prsty jen proto, že se ti nechce. Objevit se může nová pracovní nabídka nebo příznivá zpráva ohledně financí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Všechno se dává do pohybu. Velmi příznivá zpráva v tobě probudí mnoho krásných emocí a pocitů. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také na cestách a v osobním životě. Skvělé nápady, které začneš s láskou realizovat, nadchnou také ostatní.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Na malou chvilenku se zastav a zamysli, jaký postoj máš k financím a hmotným věcem. Když povolíš a nebudeš tolik lpět na svém, do tvého života vstoupí malý zázrak v podobě nečekaného překvapení. Až potom ti dojde, jak moc jsi byla uvězněná ve starých nefunkčních vzorcích chování. To, že se ti uleví a nalezneš štěstí, je jisté.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máš před sebou radostné dny, pohodu, harmonii a humor jako třešničku na dortu. Rozhodně je důvod k oslavám, pozvi přátele, obklop se svými nejbližšími a prožívejte vzájemně chvíle radosti a souznění. Tvé srdce bude jásat, stejně jako ty.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Úspěšné a radostné dny můžeš očekávat nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě, vztazích a na dovolené. Pokud tě někdo obdaruje, buď také velkorysá a obdaruj své nejbližší alespoň milým úsměvem.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máš před sebou úžasné dny. Úspěch v pracovní oblasti vystřídá radost a štěstí v osobním životě i v lásce. Sklízej bohatou úrodu a sdílej své štěstí také s ostatními, tvá radost se ještě znásobí.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Očekávej skvělé pracovní příležitosti, a to také v případě, že hledáš místo nové. Využij skvělé energie k dořešení záležitostí, které se dlouho nepohnuly z místa. Těšit se můžeš také na úspěšnou komunikaci, dobré nápady a báječnou náladu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Začátkem týdne se ti do ničeho nebude chtít, kdyby to bylo jen trošku možné, tak zůstaneš v posteli a nevytáhneš paty z domu. Naštěstí tvá lenost nebude mít dlouhého trvání a v polovině týdně se dostaneš opět do správného tempa a to, co jsi nestihla, hravě dohoníš.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dynamický a úspěšný týden je tady pro všechny odvážné ženy. V práci ti to půjde jako po drátkách, zvládneš nemožné a ještě máš dostatek síly pomáhat kolegům, kteří nestíhají. V osobním životě vedeš, řídíš, udáváš směr a ostatní tě s láskou následují.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nový týden je ve znamení tvé píle, pracovitosti a také dobré nálady. Dařit se ti bude opravdu ve všem, od práce až po osobní život a vztahy obecně. Jednej, zařizuj, vyřizuj a věř, že štěstí je pořád s tebou.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Dny probíhají na pohodu a klid. Harmonie, radost, štěstí prostoupí každou buňkou ve tvém těle a ty se budeš cítit jako v ráji. Dobré vztahy v práci, s rodinou a přáteli skvělé pocity ještě umocní a znásobí. Užívej nádherné dny v radosti a lásce.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jemné, vstřícné, mírné energie ti dodávají ženskost a také chuť svůj život změnit. Pokud se do změn pustíš právě v tyto dny, tak věř, že tvá snaha bude náležitě odměněná hojností, radostí a štěstím.

text: autorský článek Sára Částečková, foto-zdroj: shutterstock.com

15.8.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist