Týdenní horoskopy od 7. do 13. listopadu 2022: Přichází nové příležitosti

Střelci, buďte trpěliví, Berani, žijte naplno a Raci dostávají novou příležitost. Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Klidné, vyrovnané a harmonické dny využij naplno. Může se ti podařit uzavřít skvělý obchod, navázat nové vztahy – pracovní či přátelské. Máš před sebou skvělé dny, ve kterých využij naplno svůj talent a um.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máš před sebou dny plné malých a nečekaných zázraků a úspěchů. Konečně do tvého života přichází to, po čem tak dlouho toužíš. Snaž se této příležitosti co nejvíce využít a nic neodkládej jen proto, že se ti nechce.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nadšení, radost ze života a spokojenost ti dodává chuť zrealizovat vše, co se dlouho nepohnulo z místa. Tyto dny strávíš v dokonalé harmonii s těmi, kteří jsou tvému srdci blízcí. Radostná událost v tobě nastartuje mnoho nádherných emocí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máš před sebou dny plné nových příležitostí. Nenechej si je proklouznout mezi prsty a zrealizuj vše, co ti v minulosti nešlo nebo do čeho se ti nechtělo. Buď pečlivá a věř, že všechno pracuje ve tvůj prospěch.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dávej pozor na všechny důležité dokumenty a smlouvy. Než cokoliv podepíšeš, poraď se s odborníkem a nechej si čas na rozmyšlenou. Líné dny v tobě mohou probouzet strach a nejistotu. Nic zásadního se neděje, stačí, když budeš v klidu proplouvat a nedělat ukvapená rozhodnutí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Příznivá zpráva v tobě probouzí mnoho krásných pocitů a také plánů. Přichází období skvělých nápadů, „náhodných“ setkání a také nových příležitostí. Jednej, zařizuj, vyřizuj a neboj se překročit práh svého strachu.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Zbytečně se nestresuj a začni si víc věřit. Strach a obavy ti jen berou sílu, kterou můžeš hravě využít k realizaci projektů. Důvěřuj si, jednej a neboj se prosadit své nápady. Pak se můžeš těšit na velmi krásné a úspěšné dny.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dávej pozor na rušivé myšlenky, které by mohly odvádět tvou pozornost a narušit ti rovnováhu. Nezapomínej na sliby, které jsi dala, jedině tak nalezneš zpět svou ztracenou stabilitu a rovnováhu. Konec týdne tě nadchne a probudí v tobě mnoho krásných emocí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Usměj se a v klidu vykroč do nového týdne. Zaměř svou pozornost na vnitřní klid a harmonii. Nespěchej a nejednej ukvapeně, jen tak se ti podaří dosáhnout úspěchu. Netrpělivost přináší zbytečné komplikace a stres, který nemáš zapotřebí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud právě nyní procházíš složitějším obdobím a máš pocit, že se ti smůla lepí na paty, tak věř, že i za tím největším mrakem se skrývá sluníčko. Neztrácej naději a probuď v sobě svou vnitřní sílu. Neúspěch odchází, do tvého života vstupuje uzdravující síla a nová energie.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Dostáváš příležitost jednou provždy skoncovat se záležitostí, která tě dlouhodobě trápí a sužuje. Jdi dál a minulost nechej za sebou, jen tak dosáhneš svého cíle i úspěchu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Než učiníš důležitá rozhodnutí, dobře své činy zvaž, jen tak se vyhneš zklamání. Intriky a faleš, které jsou kolem tebe, jen ukazují na povahu ostatních, tebe se to netýká. Nenechej se ovlivnit strachem, jednej čestně a s otevřeným srdcem, potom se můžeš spolehnout, že dosáhneš úspěchu.

text: autorský článek Sára Částečková, tarotové karty, foto: shutterstock

7.11.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist