Horoskopy podle tarotu: Blíženci musí zabrat. K Rakům přichází pracovní změny. Jak jsou na tom ostatní znamení?

Jaký bude nový týden od 5. do 11. září 2022, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotových karet.

tydenni-horoskopy-5-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V pracovní oblasti by bylo dobré „zabrat“ a ukázat, co je v tobě dobrého. Jako bys na chvíli usnula na vavřínech a nechtělo se ti rozvíjet dál. Jakmile změníš postoj, přijde změna, což se týká také dlouhodobě nezaměstnané. V osobním životě se můžeš těšit na klidné energie.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Příznivá zpráva ovlivní tvou náladu a dodá novému týdnu jiskru, radost i nadšení. Pokud tě cokoliv trápí, přichází uklidnění a harmonie nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě a v lásce.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pokud máš pocit, že stojíš ve stojatých vodách a nemůžeš se pohnout dál, tak věř, je to proto, že lpíš na starých vzorcích chování a odmítáš se změnit. Jakmile změníš přístup k sobě a přehodnotíš své chování, všechno se pohne velmi úspěšně vpřed. Radost, nadšení a štěstí, které pocítíš, tě ujistí o správnosti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V oblasti práce i podnikání se vše mění, bortí a čistí. Náhlá změna v tobě může vyvolat obavy, ale věř, že vše je pro tvé nejvyšší dobro. Ať se ve tvém životě stane cokoliv náročného, výsledek předčí očekávání a strach vystřídá radost i nadšení.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Usměj se a radostně vykroč do nového týdne. Můžeš se těšit na velmi hezké dny, okořeněné skvělou náladou, pohodou a také láskou. Na účet ti mohou přijít dlouho očekávané peníze. Udělej si malou radost a sdílej své štěstí se svými nejbližšími.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Odvaha, nadšení a také radost v tobě rozpoutá mnoho nádherných energií. V pracovní oblasti i v osobním životě sklízíš bohatou úrodu, kterou si zasloužíš. Vychutnávej si nádherné dny a sdílej své štěstí s těmi, které miluješ, vše se ještě znásobí a umocní.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máš před sebou skvělé energie, bez ohledu na náročnost pracovního týdne. Všechno zvládneš levou zadní a ještě ti zůstane dostatek síly a chuti na zábavu i pomoc ostatním. Máš skvělé nápady, které můžeš okamžitě zrealizovat. Nenechej si dobré nápady proklouznout mezi prsty.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš velkou šanci získat to, po čem tvé srdce touží. Můžeš vyhrát konkurz, získat novou práci a hlavně vyřešit veškeré spory, které tě v minulosti trápily. Nic neodkládej a jednej, budeš úspěšná a šťastná.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V klidu se nadechni a usměj. Začátek týdne bude pomalejší na rozjezd a pracovní morálku obzvlášť. Nic se ti nebude chtít. Přehoupnutím do poloviny týdne se vše uvede do nejlepšího pořádku. Plány na víkend v tobě probudí chuť na dobrodružství a nové zážitky.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Skvělé energie nejen v práci, ale také v osobním životě v tobě probouzí chuť na změnu. Ať již potřebuješ vyřešit a dořešit cokoliv, tak věř, že štěstí stojí věrně u tebe a hned tak se tě nepustí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Konečně zase volně dýcháš. Pokud toužíš po změně, tak s chutí do její realizace. Úspěch na tebe čeká nejen v práci, v podnikání, ale také v osobním životě. Ničeho se neboj, všechno hladce zvládneš, jen nic neodkládej a jednej.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V práci to zpočátku bude na ostří nože, nálada kolegů je na bodu mrazu, jako by se stále nemohli odpoutat od dovolené. Naštěstí v tobě mají velkou podporu a zvládneš všechno na výbornou. Polovina týdne již bude v naprostém klidu, radosti a harmonii.

text: autorský článek Sára Částečková, tarotové karty, foto-zdroj: shutterstock.com

5.9.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist