Týdenní horoskopy od 5. do 11. dubna 2021: Miluj život, rozdávej radost

Berani, buďte obezřetní. Býci a Blíženci jsou šťastní. Jaký bude nový týden, ti právě teď, prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-3-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Chystáš se podepsat důležitou smlouvu či jiné dokumenty? Než cokoliv podepíšeš, sleduj také písmenka „mezi řádky“, pokud si nejsi jistá, rozhodně se vyplatí poradit se s odborníkem. Mohla bys totiž naletět a později být velmi zklamaná. Jinak prožiješ báječné dny v radosti, harmonii a lásce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máš před sebou velmi slibnou cestu nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě. Pokud míváš občas pochybnosti, tak věř, že není potřeba, jdeš správnou cestou. Pokračuj, důvěřuj a buď nadšená, život tě odmění.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nové dny, nové zážitky, nadšení a nečekané překvapení, které velmi příjemně obohatí tvůj život. Zlepšení můžeš očekávat v hmotných záležitostech a také v oblasti lásky. Užívej si své zasloužené štěstí plnými doušky.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V práci to nepoběží zcela podle tvých představ, kolegové či nadřízení jsou jako z jiné planety a společně se nemůžete shodnout na ničem. Nevadí, povol otěže a nechej je, ať mají svou pravdu. Nakonec se všechno obrátí a oni pochopí, že spolupráce s tebou je posouvá dál. V osobním životě se můžeš těšit na pohodu, harmonii i lásku.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dynamické dny nabité prací, událostmi i odpočinkem. Prožiješ od každého kousek a pocítíš velkou touhu odpustit ženě, se kterou jste měly v minulosti spor. Všechno máš ve svých rukou, odpouštěj, usmiřuj se, miluj život, budeš nadšená.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Radostné dny jsou tady jen pro tebe. Práce, domácnost, škola i důležité schůzky dopadnou na výbornou. Nic neodkládej na jindy, teď všechno potřebné vyřešíš ke své spokojenosti, a navíc rychlostí blesku.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Období dlouhé nečinnosti je konečně pryč a nyní můžeš dokázat nemožné. Jediná brzda může být tvůj strach, obavy a nechuť pohnout se z místa. Překonávej, realizuj, buď akční, výsledek tě nadchne a radost bude nekonečná.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vrať se rychle nohama na zem a buď obezřetná. Kvůli šikovnému jednání a manipulaci jistého člověka bys mohla naletět a uvěřit jeho slibům. Věř, že peníze ti jen tak na účet „nepřistanou“ samy, stejně jako práce snů. Vydrž a věř jen tomu, co si zařídíš sama, pak se můžeš těšit na prima dny prožité v harmonii i lásce.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

S úsměvem se nadechni a zpomal! Nemusíš neustále všechno stíhat a být ve stresu. Uvolni se a v klidu dokonči vše potřebné, zjistíš, že ve spěchu děláš více chyb a pochopíš, že trpělivost je skvělá volba. Všechno, co se rozhodneš zrealizovat, bude úspěšné, jen je zapotřebí nechat věci uzrát.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Skvělé nápady, ostré a jednoznačné rozhodování ti umožní dokázat nemožné. Ať již potřebuješ cokoliv dořešit, vyřešit, ukončit, zrealizovat, dokážeš vše na výbornou. Pusť se do toho, tvé nadšení a radost tě hned tak neopustí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jestli tě trápí to, že jsi bez práce, vydrž a pamatuj, nic netrvá věčně! Jarní dny do tvého života přináší zlepšení ve všech životních oblastech. Nástup bude pozvolný, tak neztrácej důvěru a víru, všechno je v nejlepším pořádku. To, že budeš šťastná také v lásce, je jisté.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nově nabyté vědomosti tě dokonale poučí a povedou ke skvělým pracovním i osobním příležitostem. Dařit se ti bude opravdu ve všem, dokonce zdárně vyřešíš nejasnou situaci z minulosti a uděláš za ní jednou provždy tlustou čáru.

foto-zdroj: shutterstock.com

6.4.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist