Týdenní horoskopy od 28. listopadu do 4. prosince 2022: Berany zaskočí práce

Blíženci, dostanete skvělou nabídku. Rakům se daří. Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V práci tě mohou překvapit nečekané překážky. Nic zásadního se však neděje, zachovej chladnou hlavu a v klidu práci dokonči. Nezapomínej také zaúkolovat ostatní, nemusíš vždy všechno zvládat sama. Osobní život ti vše vynahradí, tam tě čeká pohoda, radost, štěstí i láska.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dávej pozor, abys byla ke všem stejně spravedlivá. Dej si do pořádku všechny důležité dokumenty a pohlídej si termíny důležitých schůzek. Nezapomínej na sliby, které jsi dala. Jen tak dosáhneš vnitřní harmonie, klidu a pohody.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Skvělé pracovní nabídky se netýkají jen nezaměstnané. V pracovní oblasti na tebe čeká příjemné překvapení. Pokud delší dobu toužíš po změně, tak právě teď přichází tvá chvíle. Osobní život je také zalitý sluncem a dobrou náladou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dařit se ti bude nejen v zaměstnání, ale také v osobním životě a vztazích. Zaměř se na své zdraví, odpočinek a zábavu. Zajdi s přáteli na procházku, projdi vánoční trhy a načerpej předvánoční atmosféru. V dobré společnosti se rozzáříš a uvolníš.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dávej pozor na to, co v těchto dnech slíbíš a vyslovíš. Časem bys totiž mohla litovat. Než podnikneš jakýkoliv důležitý krok, raději se na to vyspi a dobře promysli, jaké z toho mohou být následky v budoucnu. Dlouhodobá řešení nechej na příhodnější období a pak prožiješ pohodové dny.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nadechni se a s úsměvem vykroč vstříc novým zážitkům. Klíčové slovo pro následující dny je trpělivost. Nespěchej a neztrácej náladu, když věci nepůjdou podle tvých představ. Nic nejde hned, když vše necháš v klidu vykrystalizovat, získáš mnohem víc.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Podaří se ti odpoutat od nepodstatného a díky tomu pocítíš velkou úlevu. Z počátku se ti může celá situace zdát bolestná a těžká, ale za pár dní zjistíš, že opak je pravdou a tvé srdce se rozzáří štěstím a radostí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nastává velmi příznivá doba k řešení veškerých sporů. Najednou pochopíš, kde se stala chyba, vyjasníš situaci, uhladíš veškeré rozepře a nejasnosti. Dařit se ti bude také v pracovní oblasti bez ohledu na to, jestli jsi, či nejsi zaměstnaná.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V práci to nejde zcela podle tvých představ. Zachovej klid a spolehni se, že druhá polovina týdne již pofičí ve tvém rytmu. Jestli je to jen trošku možné, zdrž se s realizací nových projektů. Začátky by byly zbytečné složité. Osobní život ti vše vynahradí láskou, pohodou a štěstím.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Plná síly a energie zvládneš jakkoliv náročný úkol, ať již v práci, ve škole či doma. Pocítíš nádherné energie a vděčnost za skvělé výsledky. Dopřej si také odměnu a udělej si malou radost. Štěstí se tě hned tak nepustí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Z počátku týdne ti může chybět potřebná dávka humoru a spokojenosti. Nenechej se rozladit ostatními a věř, že od středy se všechno zase změní. Uvolni se, nadechni a dívej se na život s větším nadhledem. Štěstí stojí přímo u tebe a čeká jen na tebe.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V pracovní oblasti se na chvíli zastaví čas, jako by tě pohltily pocity viny a neúspěchu. Nic zásadního se však neděje, nechej myšlenky volně proudit a nelpi zbytečně na starých názorech. Jakmile se uvolníš a vše pustíš, přijde zpráva, která tě nadchne a okouzlí.

text: Sára Částečková, zdroj: tarotové karty, foto-zdroj: shutterstock

28.11.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist