Týdenní horoskopy od 27. února do 5. března 2023: Pozor na podvodníky!

Berani jsou šťastní a Býci stoupají ke hvězdám. Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-2-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Za dobrou práci dobrá odměna, což neplatí jen pro zaměstnání, ale také pro osobní život. Štěstí se na tebe usmívá ve všech směrech. Úspěch na úřadech, při jednáních i studiích v tobě probouzí novou sílu a energii, která přináší také příznivé změny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máš před sebou týden plný různorodých rozhodování a zajímavých nabídek, ať již pracovních, studijních či osobních. Jednej otevřeně, upřímně a buď připravená otevřít se novému životu, který tě nadchne a okouzlí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Přes překážky ke hvězdám – tak nějak se dá shrnout tvůj následující týden. Úspěch v práci, v osobním životě i v lásce v tobě probouzí nádherné pocity a emoce. Konečně jsi dospěla k řešení, které v tobě dozrávalo delší dobu. Raduj se, máš důvod být šťastná.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Skvělá práce, skvělý život a ještě skvělejší pocity. Dny s příchutí sladkého vína a zářícího slunce. Zařizuj, vyřizuj, jednej a relaxuj. Je jedno, co jsi až doposud prožívala, změna, která přišla, tě nadchne a uchvátí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud procházíš těžší zkouškou, ať již v osobním nebo v profesním životě, zkus se na chvíli zastavit. Když připustíš, že ne vždy musíš mít pravdu, a poodstoupíš stranou, pochopíš, kde jsi udělala chybu, a velmi rychle nalezneš řešení. Nelpi na starých křivdách a vykroč vstříc krásnému životu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Plní se tvé hmotné sny a přání. Úspěch na tebe čeká ve všech oblastech od práce až po lásku. Využij skvělou příležitost, dokonči, co ti v minulosti nešlo, a s láskou sdílej své štěstí s ostatními.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V klidu můžeš vykročit do nového týdne. Nezapomínej, nemusíš se vždy každému zavděčit. Neomezuj sebe ani ostatní a prožiješ parádní dny přesně podle svých představ. Štěstí stojí věrně při tobě, poděl se o něj s ostatními.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Očekávej úspěch, štěstí a také radost z tvého konání. Dařit se ti bude v práci, doma i ve vztazích. S odvahou se můžeš pustit do realizace tvých nejtajnějších přání. Sdílej své štěstí s ostatními a poděkuj za dary, které k tobě proudí ze všech stran.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Usměj se na život, protože přichází nádherné a láskyplné energie, které tě zcela pohltí. Důvěřuj si a s odvahou začni plnit své sny. Dařit se ti bude nejen v osobním životě, ale také v práci a při studiích. Vychutnávej sladký přítomný okamžik.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nejenže se probudíš do radosti, ale pocítíš také silný příval nové energie a odvahy, která ti pomůžeš ukončit spory, urovnat vztahy a zdolat veškeré překážky. Štěstí se na tebe usmívá v práci, doma, při studiích i ve vztazích.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Neboj se vyjasnit situace, které se na tebe nečekaně sesypou. Nic zásadního se neděje, prostě klasický začátek týdne, který zvládneš s lehkostí a přehledem. Dej ostatním najevo, co si k tobě mohou dovolit a co již tolerovat nebudeš. To, že pocítíš radost ze svého konání, je jisté.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Dávej pozor, ať někomu nenaletíš. Kvůli své důvěřivé povaze bys mohla uvěřit milým slovíčkům, za kterými se skrývá nepříjemné překvapení. Jinak se můžeš těšit na pohodové a radostné dny.

27.2.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist