Týdenní horoskopy od 21. do 27. listopadu 2022: Berani mají skvělé nápady

Býci se bojí změny. Blíženci, neváhejte a jděte dál. Jaký bude nový týden podle tarotu, ti právě teď prozradí naše horoskopy.

tydenni-horoskopy-2-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Na úspěch se můžeš těšit zejména v pracovní oblasti. Skvělé nápady, dobrá spolupráce a také se může objevit nové místo. Pokud toužíš po dost radikální změně, s chutí do toho. Radost a štěstí na tebe čeká také v lásce a v osobním životě.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud chceš, aby k tobě přišla změna k lepšímu, je zapotřebí přestat se bát a vykročit vpřed. Nabídky, které před sebou máš, neodmítej jen proto, že máš obavy, jestli vše zvládneš. Když přestaneš být k sobě a svým pocitům lhostejná, zažiješ opravdové zázraky.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V pondělí se nalaď na své srdce a nenechej se znepokojit prvním nezdarem. V klidu dotáhni věci do konce a buď si jistá, že tě štěstí bude provázet na každičkém kroku. Pokud váháš nad jistým rozhodnutím, dopřej si čas na rozmyšlenou, přesně jak se říká – ráno moudřejší večera.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nastává velmi příhodná doba k uskutečnění tvých přání, o jejichž naplnění jsi již delší dobu usilovala. Úsměv tě celou rozzáří a předá tvé světlo dál. Na své blízké působíš přitažlivě a velmi pozitivně, sdílená radost se vždy umocní.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vynikáš tvořivostí a dokážeš zaujmout nejen kolegy v práci, ale také všechny ve tvé blízkosti. Využij svou vnitřní sílu k realizaci nových projektů, k hledání práce či k navazování pracovních i partnerských vztahů. Štěstí a dobrá nálada tě bude věrně provázet.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V práci můžeš být pod velkým tlakem, což ti na náladě moc nepřidává. Pokud práci teprve hledáš, vytrvej, štěstí se na tebe usměje zcela nečekaně a „náhodně“. Pohlídej si, co vyslovíš nahlas, a pokud je to jen trošku možné, vyhni se unáhleným a dlouhodobým řešením, pak prožiješ dny na pohodu a radost.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nádherné a harmonické dny tě budou provázet po celý týden. Nechej volně proudit uzdravující energii a zbytečně nepřemýšlej nad budoucností. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také při hledání místa nového a v osobním životě.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Z počátku týdne nemusíš být zcela ve formě a do ničeho se ti nechce. Nenechej se pohltit nechutí a také lidmi kolem sebe, protože svou ne–náladou totiž přitahuješ podobně naladěné. Usměj se na život a vykroč vstříc druhé polovině týdne, která se již ponese v příjemné náladě a harmonii.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Buď nad věcí a neboj se důvěřovat výsledkům, které musíš odvést v práci či při studiích. Čeká tě velmi plodné a úspěšné období, které má také příznivý vliv na tvé sebevědomí. Pracuj a neboj se odvážných projektů a činů.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Všechno, co v těchto dnech začneš, bude mít dlouhodobý vliv a příznivý vývoj. Dobře si rozmysli, co hoří a co ještě může počkat. Tvé nadšení pro realizaci nadchne také ostatní, kteří ti rádi pomohou. Konečně dojdeš k cíli a zakončíš proces, který se táhne již delší dobu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Konečně zase volně dýcháš. Usměj se na život a rozdávej své štěstí dál. Zbavíš se toho, co tě delší dobu omezovalo a přidávalo ti vrásky na čele. Nechej se překvapit životem, který ti otevírá nové obzory.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Skvělé dny na tebe čekají od pondělí až do neděle. Překvapení v podobě dárku v tobě probudí mnoho krásných emocí. Obdaruj také ostatní, někdy stačí úsměv a vlídné slovo. Na úřadech, v práci i v osobním životě budeš úspěšná a vyřídíš vše, co ti v minulosti nešlo.

text: autorský článek Sára Částečková, tarotové karty, foto: shutterstock

21.11.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist