Týdenní horoskopy od 16. do 22. srpna 2021: Přichází štěstí, láska a radost

Býci vypnou. Berani řeší finance. Raci, prožijete dobrodružství. Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Nové dny vnáší do tvého života štěstí, radost a také lásku. O dobré nápady není nouze stejně tak jako o jejich zrealizovaní. Jestli tě trápily finanční potíže, tak nyní přichází zlepšení také v této oblasti.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jestli jsi právě nyní na dovolené, bav se a užívej zasloužený odpočinek. Můžeš se těšit na skvělá setkání s novými přáteli a zábavu. Pokud jsi již v pilném pracovním procesu, obrň se trpělivostí, nic zásadního se sice neděje, ale ty jsi stále duchem nepřítomna, což se nemusí líbit šéfovi a kolegům.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Máš před sebou dny nových příležitostí a získávání vědomostí. Jestli zvažuješ nabídku na novou práci nebo váháš nad studiem, rozhodně jdi do toho, polepšíš si finančně, a navíc tě vše bude bavit.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Skvělá spolupráce nejen v zaměstnání, ale také při navazování nových pracovních kontaktů či osobních vztahů. Setkání s dávnou zapomenutou láskou v tobě probudí mnoho krásných vzpomínek na minulost. Neschovávej se doma a vyraz vstříc dobrodružstvím, budeš nadšená.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Od pondělí až do neděle tě uchvátí pocit spokojenosti a štěstí. V práci to půjde přesně podle plánů, stejně tak pokud jsi na zasloužené dovolené. Lehkost, pohoda, radost ze života, to vše je tady jen a jen pro tebe.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Všechno, co v tomto týdnu začneš, bude mít dlouhodobý vývoj a velmi příznivý vliv na tvou budoucnost. S chutí se můžeš pustit do realizace svých snů a věř, že výsledek tě nadchne. Jdeš správným směrem, neohlížej se zpět a nenechej se ovlivnit okolím.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máš před sebou nádherně vyvážené dny, které si užiješ v radosti, lásce a harmonii. Využij skvělé energie k dořešení záležitostí, které jsi delší dobu odkládala na neurčito. Všechny překážky, které ti stály a stojí v cestě, hravě zvládneš odstranit, to, že budeš šťastná, je jisté.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dny, které máš před sebou, pohodově plynou bez překážek či emocionálních výkyvů. Pokud potřebuješ dořešit jistou záležitost, jediné, co je potřeba si pohlídat, jsou emoce, které pramení ze strachu. Ničeho se neboj, žij, raduj se a výsledek tě nadchne.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V pracovní oblasti se blýská na lepší časy, pokud práci hledáš, můžeš objevit místo svých snů. Ve hře je také povýšení a zlepšení financí. Všechno, co v minulosti nešlo, se dává do pohybu a pracuje pro tvůj prospěch, můžeš se radovat a slavit.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V pracovní oblasti i v osobním životě přichází velmi příznivé změny, které z počátku mohou být nepříjemné, ale vše se děje pro tvé nejvyšší dobro. Pamatuj, když zachováš klid, zjistíš, že je vše v nejlepším pořádku, a navíc z tebe spadne minulostní tíha z věcí, které nešly dořešit.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Rozhodování v jisté záležitosti, které stále odkládáš na neurčito, právě dospělo ke svému konci a ty budeš přinucená udělat opatření, ze kterých jsi měla obavy či strach. To, že se ti uleví a pocítíš pořádnou dávku optimismu i štěstí, je jisté. Ničeho se neboj a jednej!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Dařit se ti bude nejen v práci, ale také v osobním životě a lásce. Konečně se osvětlí tvá současná situace a najednou budeš mít jasno, co a jak udělat. S naprostou přesností již víš, co nechceš a co naopak podpoříš a umocníš. Štěstí, radost a pohoda je tady jen a jen pro tebe.

foto-zdroj: shutterstock.com

16.8.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist