Týdenní horoskopy: Berani září štěstím, Býci a Blíženci ukončí trápení

Jaký bude nový týden od 24. do 30. října 2022 podle tarotových karet, ti právě nyní prozradí naše horoskopy.

tydenni-horoskopy-2-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Nový týden je ve znamení radosti, štěstí a pohody. Přichází k tobě mnoho rozmanitých pracovních nabídek a příležitostí, což se týká také všech, které hledají práci novou. Dařit se ti bude i v osobním životě a štěstí se tě hned tak nepustí. Nalaď se na své srdce. Nechej se vést láskou a harmonií.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V tomto týdnu se ti konečně podaří sloučit jisté záležitosti v soulad a harmonii. Instinktivně vycítíš, kdy je potřeba jednat, nebo se naopak stáhnout a vyčkávat na vhodnější chvíli. Vše do sebe zapadá téměř samo, tvé pocity štěstí a radosti obohacují také životy ostatních.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Máš velkou příležitost úspěšně skoncovat se záležitostí, která ti dlouhodobě nepřináší radost a bere ti životní sílu. Uvědomíš si, že náhlá a nepříjemná změna ti přináší úlevu. Jdi vpřed a neotáčej se zpět, tvé dny jsou protkané neviditelnou pavučinou radosti a štěstí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pomalejší rozjezd bude především v pracovní oblasti. Nalaď se na pohodu, klid a harmonii, kolegové nejsou zrovna dobře naladění, proto je důležité nenechat se zatáhnout do jejich hádek a sporů. Tebe se to netýká. Vše ti vynahradí osobní život, který vnáší do tvého srdce štěstí, radost i lásku.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máš před sebou velmi krásné a radostné dny. Stačí, když se nebudeš zabývat událostmi kolem sebe a naladíš se na své vnitřní já. Dařit se ti bude v práci, v osobním životě i ve vztazích. Ocenění za skvěle odváděnou práci tě rozzáří a povzbudí k další činnosti, pokud to neudělá někdo blízký, pochval se sama, zasloužíš si to.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nenechej se znepokojit pomalým a mírně nepružným týdnem. Na chvíli můžeš mít pocit, jako kdyby se zastavil čas. Nic zásadního se neděje. Stačí, když budeš trpělivá a vyčkáš na lepší příležitost, což se týká také zásadních rozhodnutí a změn. Nic ti neuteče a ty si zatím můžeš vychutnávat pohodové dny.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud neustále trváš na svých názorech a příliš lpíš na hmotných věcech, je nejvyšší čas poodstoupit stranou a nechat život, ať se o sebe na chvíli postará sám. Tvůj postoj jen ukazuje, že jsi v jisté části života nejistá a bojíš se budoucnosti. Věř, že se nic zásadního neděje. Když si uvědomíš, že nemusíš mít vždy za každou cenu pravdu, tíha z tebe spadne a vše se samo posune dál.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud se ti nedaří sehnat novou práci, tak nezoufej a vydrž. Začni myslet pozitivně, víc si věř a překonej pochybnosti, které o sobě máš. Užívej poklidnější dny v kruhu své rodiny a přátel, se kterými prožiješ velmi láskyplné a radostné chvíle.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pusť se do zařizování, vyřizování a jednej. Podaří se ti dokončit vše, co ti v minulosti nešlo, dokonce můžeš také trošku zariskovat, štěstí stojí věrně při tobě. Otevírají se ti zcela nové možnosti v oblasti práce a také ve financích.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V práci může vznikat napětí. Příčinou je zbytečná rivalita a také závist kolegů. Pamatuj, tebe se to netýká, v klidu si plň své pracovní povinnosti a nechej se unášet plány na volné dny. Pokud se vyskytne konflikt, vše vyřeš čestně. Nadhled, úsměv a radost ze života ti zaručí pohodu ve všech oblastech.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V zaměstnáni jsi mohla prožít špatnou zkušenost nebo se trápit kvůli jeho ztrátě. Věř, že nyní přichází zlepšení. Nikdy nezapomínej, že i za černým mrakem vysvítá sluníčko, což pro tebe platí dvojnásob. Vše ti vynahradí tví nejbližší, se kterými prožiješ nádherné dny.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pro tebe platí dvojnásob známé přísloví: Přes překážky ke hvězdám. V pondělí zdoláš nemožné a každý den ti přinese úlevu v podobě dokončených úkolů. Nenechej se zaskočit a neboj se ukázat, co umíš. Tvé úsilí a pečlivost ti pomohou dokázat nemožné. Štěstí stojí věrně při tobě a hned tak se tě nepustí.

text: autorský článek Sára Částečková, tarotové karty, foto: shutterstock

24.10.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist