Týdenní horoskopy: Berani, přichází skvělá nabídka. Blížence ocení v práci. Býci, nespěchejte

Jaký bude nový týden od 6. do 12. února 2023, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pečlivě zvažuj, jestli jsou tvé touhy a plány stále aktuální. Pak se můžeš odrazit a vše začít realizovat nebo změnit. Máš před sebou skvělé dny a také nabídku, která v tobě probudí zvědavost s chutí po novém učení.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Začátek týdne může být pomalejší na rozjezd, ale středa vše zrychlí. Dynamické a úspěšné dny v tobě probouzí tu správnou píli a pracovitost.  Překážky hravě zvládneš. Potom se již můžeš těšit na nádherné dny plné radosti a štěstí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Díky tvé píli a odvaze přichází ocenění za skvěle odváděnou práci bez ohledu, jestli v zaměstnání, ve škole či v osobním životě. Můžeš se také těšit na příjemnou zprávu ohledně financí. Štěstí, radost i láska stojí věrně při tvém boku.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

S radostí můžeš vykročit do nového týdne, který bude zcela podle tvých představ a plánů. Pokud se přeci jen stresuješ, na chvíli se zastav a dovol si neřešit nic zásadního. Jakmile se uklidníš, přijde řešení, které tě nadchne a překvapí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V práci můžeš být pod velký tlakem a kvůli tomu prožíváš stres i zmatek, což se týká také nezaměstnané, která prožívá úplně stejné pocity. Hlavu vzhůru, než se naděješ, začne opět svítit sluníčko a všechny mraky se rozplynou, stejně jako tvé strachy z budoucnosti. Jistotu a oporu máš v rodině či přátelích. Rozptýlí tvé obavy a užijete si skvělé chvíle.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V pracovní oblasti přichází skvělé období plné nových nabídek, nápadů a setkání. Příznivá zpráva tvou náladu ovlivní natolik, že se budeš vznášet jako jarní vánek s pocitem štěstí a radosti.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pocítíš nádherné pocity, jako je sebejistota a radost ze života. Skvěle se ti bude jednat s muži, které díky své jemné povaze přitahuješ jako magnet. Ať již potřebuješ dořešit či projednat cokoliv náročného, neváhej a pusť se do toho, budeš úspěšná a šťastná.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dařit se ti bude při zdolávání zkoušek ve škole i v zaměstnání. Úspěšně zakončíš všechno, co sis předsevzala. Štěstí budeš mít také v osobním životě. Jediný mráček by mohl být z toho, že si na svá bedra bereš náročné úkoly a zapomínáš odpočívat.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nic zásadního se neděje, dny plynou pomalu a líně, což v tobě může probouzet obavy. Nadechni se a vychutnávej poklidné dny. V klidu odváděj svou práci a odpočívej, jak ti jen čas dovolí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nenechej se zneklidnit prvním neúspěchem. Pocit, že ti nic nevychází, tě zbytečně blokuje a znesnadňuje ti práci. Postav se svému strachu čelem a věř, že druhá polovina týdne již bude ve zcela jiných energiích. Domácí zázemí a dobré přátelství ti vše vynahradí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Drž se o krok zpátky a vyvaruj se ukvapených řešení. Kdyby to bylo jen trošku možné, tak bys nejraději zůstala pod peřinou a na pracovní povinnosti zapomněla. Nic se neboj, konec týdne tě již správně namotivuje a zbaví chmur, které jsi nečekaně pocítila.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Na obzoru je nová pracovní příležitost. Pro tebe to může znamenat skok do neznáma, ale věř, že jakmile se přestaneš bát změn, tak si polepšíš. Radostné pocity, štěstí a také dobré finance tě vrátí zpět do reality. Tvé štěstí je zasloužené, užívej.

6.2.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist