Týdenní horoskopy: Berani, buďte odvážní. Býky a Blížence zaskočí novinky

Jaký bude nový týden od 30. ledna do 5. února 2023, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Období pracovního i osobního neúspěchu odchází a do tvého života vstupuje uzdravující energie. Konečně se uvolníš a uleví se ti. Využij skvělé energie na maximum a neboj se také mírně zariskovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Skvělá práce, studium i osobní život. To vše se před tebou otevírá zcela v jiné formě, než jsi byla zvyklá. Nelekni se nového a vše přijmi s otevřenou náručí, budeš nadšená, šťastná a dychtivá po poznání.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Rozmanité pracovní povinnosti, nabídky na novou práci či změny v jiné oblasti ve tvém životě, na kterou jsi byla zvyklá, v tobě mohou z počátku probouzet obavy. Není důvod se bát, naopak přijmi vše s otevřenou náručí a nechej se vést životem, budeš nadšená.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Buď trpělivá! Ať se již ve tvém životě děje cokoliv, tak věř, že dostáváš příležitost k uzdravení těla i duše. Nespěchej na sebe a dovol si jen tak jemně a lehce životem proplouvat, když vydržíš, výsledek tě oslní a nadchne.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nový týden bude ve svižné a dynamické energii. Klidně se můžeš pustit do náročných úkolů, všechno ti půjde od ruky. Skvěle se ti bude jednat s muži, ať již pracovně či v osobním životě.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Raduj se a usměj se na život. Dařit se ti bude opravdu ve všech životních oblastech. Od práce přes studium až po jednání a důležité schůzky. Vychutnávej si sílu přítomného okamžiku a dovol si procítit radost v celém těle i mysli.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Očekávej nové pracovní příležitosti, projekty a také úspěch. Neboj se předvést svůj talent a um. Tvé dovednosti si všiml někdo nový a nabídka, kterou dostaneš, tě oslní a nadchne. Štěstí, radost a láska na tebe čeká také v osobním životě.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Skvělé komunikační schopnosti ti pomohou vyřešit i neřešitelné problémy či spory. Tvé nové nápady všichni podpoří a ty se můžeš těšit na velmi příjemné změny v pracovním i v osobním životě.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nadechni se, pracovní týden začne trošku pomaleji a ustaraněji. Nic, co by tě však mělo rozházet či znepokojit. Za pár dní bude všechno zase v normálu. Pokud toužíš po nové práci, ještě vydrž, můžeš se ptát, hledat, ale vyvaruj se radikálních rozhodnutí. Osobní život ti vše vynahradí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nenechej se rozladit, tvůj čas teprve přijde. Přestože nemusíš hned vidět správné řešení, tak věř, že se všechno v pravou chvíli ukáže. V klidu vyčkávej na svou příležitost, usmívej se na život, protože to, co přichází, tě nadchne.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Radostné pocity, dobrá nálada a chuť sdílet tyto nádherné energie s ostatními z tebe udělá zářící slunce i tam, kde smích chybí. Budeš velmi potěšená malým překvapením, ať již v podobě hmotného dárku či nečekaného setkání.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Hezky se nadechni a nahlas si zopakuj: dnes se nemusím zavděčit každému. Můžeš mít totiž pocit, že tvá energie a pomoc je nekonečná. Tak to však není, tvé dobré srdce a povaha potřebuje také odpočinek a zábavu. Nejvyšší čas naučit se s láskou říkat NE.

30.1.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist