[Ukončeno] Soutěžíme o balíčky s produkty pro perfektní péči o rty Blistex

Zima je v plném proudu a ještě tu s námi nějakou chvíli pobude. Pro ty, kdo se s ponurým počasím, plným zašedlých barev, nechtějí jen tak lehce smířit, existuje pár řešení, jak mu dodat šmrnc. Věděla jsi, že letošním trendem zimního líčení jsou barevné rty? Ale pozor, barevné rtěnky si moc nerozumí s popraskanými rty, které má za následek právě zimní počasí. Vsaď proto na pravidelnou péči a hydrataci s vhodným balzámem od značky Blistex a nasaď barevný zimní úsměv.
soutez-blistex-1100x618.jpg Zdroj: Blistex

Rty jsou nepřízni vystavovány v podstatě neustále. Ať je zima nebo léto, ať jsou suché nebo vlhké. Jen málokdo jim však věnuje takovou péči, jakou by si skutečně zasloužily.

Večerní rituál není jen o odlíčení

Také poslední dobou čím dál tím častěji vnímáš na svých rtech bolavé prasklinky? Může za to časté přemisťování mezi chladným venkovním vzduchem a vytopenými budovami. Ač se to nezdá, pokožka na tyto změny reaguje velmi intenzivně, a to především vysoušením. Stejně reagují i rty, které v důsledku „dehydratace“ zšupinatí a jsou náchylnější na tvorbu bolestivých trhlinek, do nichž se lehce zanesou okolní nečistoty. A přesně na tyto utrápené rty rtěnka nepatří. Zařaď proto mezi svou večerní hygienu i pravidelnou péči o rty. Po důkladném odlíčení proveď rychlý peeling jemným zubním kartáčkem, který odstraní i poslední zbytky líčidel. Následně aplikuj hydratační balzám, který rty okamžitě zklidní a navrátí jim přirozenou hydrataci.

Jen červená to může být

Také občas, když vyrážíš do společnosti, zatoužíš být jako femme fatal? Každý ví, že tajemná diva nikdy nevyjde bez červené rtěnky. Tato barva ovšem musí dokonale ladit s tónem tvé pleti. Světlé typy by proto měly sáhnout po jemné červené s korálovými odstíny, naopak tmavší typy mohou zvolit červenou s hnědým základem. Nezapomeň také na vnitřní linii rtů. Konturovací tužka rty nejen dokonale vyplní, ale také udrží výraznou barvu na svém místě. Aby ti rtěnka perfektně seděla, nezapomeň rtům před nanesením dodat pořádnou dávku hydratace.

Tip: Blistex Lip Balzám – přináší úlevu, hydratuje a slouží jako skvělá podkladová báze pod rtěnku, která zjemňuje povrch rtů

Kdo maže, ten jede

Chystáš se dát po svátcích sbohem městu a vyrazit vstříc zasněženým kopcům? Mráz a nízká vlhkost vzduchu mají značný podíl na popraskaných rtech. Předtím, než vyrazíš na svah, zkontroluj, zda máš v kapse ochranný balzám s hydratačním složením, které chrání proti chladu, větru, ale také proti UVA a UVB slunečním paprskům. Tušila jsi, že rty se kvůli nedostatečnému množství melaninu sice téměř neopalují, ale přesto se mohou i na horách snadno spálit? Předejdi nepříjemné bolesti a loupání rtů, dopřej jim ochranu s balzámem Blistex a zajisti si tak denní péči s vysokým ochranným faktorem. Až se po poslední jízdě přesuneš do Après-ski baru, tvé rty budou dostatečně vyživené na to dělat parádu s barevnou rtěnkou.

A právě o balíčky s produkty Blistex, které ochrání tvé rty, si spolu s námi můžeš tento týden zasoutěžit. Výhru máme připravenou pro tři šťastné výherce. Co pro to musíš udělat? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí při losování.

Soutěžit můžeš od pondělí 6. 1. do nedělní půlnoci 12. 1. 2020.

Nápovědu najdeš na stránkách www.blistex.cz

Výherci

Dagmar Poláková
Kristýna Kopřivová
Martina Zlámalová

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

6.1.2020 12:00| autor: Redakce
Více o tématu: líčenípeelingrtěnky

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist