S krásným neznámým v kině

Dnes mám náladu pod psa. V práci jeden průšvih za druhým a ještě to hnusný počasí … Zkrátka to nestojí za nic. Přemýšlím, co s načatým večerem, zda se zachumlat do peřin a ten splín zaspat, nebo vyrazit do kina a trošku si ten zbytek dne vylepšit.

Nakonec mi přijde jako lepší nápad to kino. Ani nevím, co hrajou, ale to je vlastně úplně jedno. S povděkem přijímám sedadlo až v nejvyšší řadě. Vybavená popcornem usedám a čekám na začátek filmu. Nějaká komedie, což je super, možná mi vylepší náladu. Tedy pevně v to doufám. Vedle mě je zaplaťbůh volno, alespoň budu mít klid. Světla pomalu zhasínají, já se nořím do sedadla a konečně se uvolňuju. Po chvíli si v šeru všímám postavy blížící se ke mně. Prosím, ne vedle mě, prosím, ne vedle mě … No jistě, mám já to kliku, klesá mužská postava po mé levici. Asi stejný zoufalec jako já, říkám si a jsem tak otrávená, že se ani neobtěžuju bližším pohledem na něj. Ovšem během vteřiny ucítím jeho omamnou vůni a ta mě donutí, abych k dotyčnému otočila hlavu.

Ve světlých okamžicích filmu se snažím zahlédnout jeho tvář. Když je natolik osvícená, zjišťuju, že vůbec nevypadá špatně. Hmm, voňavý, pohledný a … usmál se na mě. Že bych ten příšerný den přece jen zakončila příjemně? Do ucha mi zní jeho zvonivý smích a opájím se tou jeho vůní a … sypu si popcorn do klína. Bože, jsem fakt nešikovná. Pobaveně se na mě dívá a já jsem vděčná za to přítmí, alespoň není vidět, jak jsem červená. „Omlouvám se,“ šeptám a snažím se tu neposednou kukuřici nahnat zpátky do kelímku. „Chceš pomoct?“ culí se na mě. Nesměle kývnu a jeho ruka už brouzdá po mých stehnech. A vůbec to není nepříjemné. „Ještě tady,“ zajede mi prsty mezi ně a já se úplně zajíknu.

článek

Zkoumavě se na mě zahledí, zasvítí mu oči a potom troufale pokračuje „a ještě tady,“ přibližuje se k mému rozkroku „a tady….“ Tiše syknu a nohy se mi téměř současně jak na povel rozevřou. Váhá snad jen sekundu a už cítím jeho teplou dlaň až tam… Jeho pobavený výraz mizí a co se děje na plátně, už ho nezajímá. Hladí mě přes kalhoty v mém, teď už roztouženém klíně a já začínám vlhnout. Nastavuju se, aby měl co nejlepší přístup. Osmělí se a pomalu mi rozepíná kalhoty. Ještě maličko poposedám, aby mohl vsunout ruku dovnitř a slastně vzdychnu, když se jeho prsty dotknou mého naběhlého poštěváčku.

Předvádí neuvěřitelnou hru a já se na sedadle napínám vzrušením. Klouže po něm a krouží, občas vnikne jedním prstem do mé mokré mušličky a já šílím touhou dotýkat se ho. Pomalu natahuju ruku k jeho rozkroku a v záblesku světla vidím, jeho chlípný pohled. Pomáhá mi uvolnit knoflík a zip a lehce se přizvedává. Posouvá kalhoty, a když spatřím jeho chloubu, bez zaváhání se jí zmocňuju. Opírá hlavu do sedadla a pohybem pánví nahoru mi tu svou pulsující chloubu nechává projet mou sevřenou dlaní. Nedočkavě mi proti ní přiráží a se stále zabořenou hlavou do opěradla se nechává laskat. Svírám ho pevně a rukou pohybuju nahoru a dolů. Občas se zastavím a prsty si pohraju na špičce, stírám jeho vlhkost směrem dolů k uzdičce a palcem ho na ní dráždím. Lehké přejíždění střídám se slabým stiskem a jeho vzrušení narůstá. Když ho vidím, mám pocit, že každou chvíli exploduju. Očima hltám jeho penis a zároveň jeho ruku v mém mokrém klíně. Tak jak jeho vzrušení sílí, zrychluje tempo a v ten moment vrcholím.

Bože, takhle krásně ručně mi to už dlouho nikdo neudělal. Volnou rukou ho popadám za zápěstí a narážím se mu na prsty. Dívá se na mě a očividně ho ten výjev dostává. Tvrdší už být prostě nemůže. Mám ho plnou dlaň a stále jezdím po celé jeho délce sem a tam. Jeho žalud je tak velký a naběhlý. Snažím se tlumit své vzdechy, ale přesto se k jeho uším dostávají. Nestydatě na mě mrká a potom už jeho teplé sperma stéká přes mou ruku až na jeho kalhoty. Ještě nechávám jeho penis párkrát proklouznout mezi prsty a sahám po kapesníčcích. Culíme se na sebe a každý v očích toho druhého čteme: „Bylo to naprosto úžasný…“ 

Foto zdroj: profimedia.cz

3.1.2014 12:00| autor: Julie

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist